Proszę pomóżcie ;(

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam 2 pytania jeżeli któreś było to przepraszam ,ale prosiłbym o odpowiedź :
1.Jak wykonać misję z tym co sprzedaje broń bandytom jaki dowód trzeba przynieść bo Martinowi ten pałasz nie wystarczy (a wiem ,że to Fernando) :/
2.Żeby dołączyć do kręgu wody trzeba tę zagadkę wykonać uwolniłem elvricha przyniosłem list od Lucii zabiłem Dextera i wziąłem te rozkazy pytałem o zaginionych ,a Vatras mówi jesteś na dobrym tropie co muszę teraz zrobić ?? Bo kompletnie nie wiem proszę pomóżcie
 

Hakon

New Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
8
Pomózcie

Z tego co pamiętam to jeszcze usisz znależc pierćcień zamorskiej gildi (arxos)
coś w tym stylu jeśli sie myle to mnie poprawcie
a jak bedZiesz już mial tn pierścien to idż porozmawiaj z fernandem on
sie przyzna iidziesz potem do martina i misja wykonna
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
O ile pamietam ten pierscien byl w ktoryms z obozowisk bandytow , ale nie gwarantuje bo nie jestem pewien
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Zamorskiej gildii nie ma. Musisz zdobyć tylko pierścień od jednego z bandytów a o ile pamiętam to był to jeden z bandytów w miejscu gdzie uwolniłeś czeladnika Thorbena Elvericha chyba 8)
 
A

Anonymous

Guest
oja to trochę się naszukam ,a i jeszcze 1 gdzie znajdę Kruka ??
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Kruk jest w nowym swiecie
ohmy.gif
Walczysz z nim dopiero na koncu gry wiec sie na spiesz
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
Myślełem ,że teraz trzeba go zabić bo przeczytałem ten lis Dextera i tam było o Kruku i muślałem ,że jak go zabije dołacze do kregu wody
smile.gif
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
NIE :!: Kruk jest na samiutkim koncu NK :!: Do kregu wody dostaniesz sie gdy wpakujesz Fernanda do paki
tongue.gif
I nie musisz miec do tego pierscienia, wystarczy ci list Dostawa. Znajdziesz go za farma Sekoba przy bandytach. Bierzesz list i idziesz do Martina i mu mowisz a pozniej do Vatrasa i on cie przyjmie do Kregu Wody.Ufff...
 
A

Anonymous

Guest
w obozowisku za farmą sekoba są bandyci.Koło skrzyń będzie list przeczytaj go a dalej sobie poradzisz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom