Proszę państwa...

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Proszę państwa zbliża sie Pażdziernik jak myślicie czy przełożą premierę według mnie to tak na Grudzień ale jak na razie sie na to nie zanosi!
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Jeśli przełożą premierę Nocy Kruka to wezmę kałasza i podam w ich siedzibie ołowiane argumenty. To na pewno pomoże w zakończeniu tych przekładanek :p :twisted: :twisted:
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ja naprzykład jestem więcej niż pewien, że premiera zostanie przesunięta !!!!! :evil: :evil: :evil: Ale powiem szczerze że wcale mnie to nie zdziwi, bo premiera była już przekładana kilka razy !!
PS: Chu... w dupe CD-Projekt !!!!!! :evil: Mogli by sie bardziej postarać !!!!
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ludzie G2:NK to nie jest jedyna gra jaką CD-Projekt wydaje, inni nie czekają na to, tylko na coś innego. Trochę szacunku dla tych, którzy spolszczyli G1 i G2 gdyby nie CDP to byście teraz grali w jakiegoś sapera. Moim zdaniem nie przekładają premiery dlatego, że mają jakieś problemy z nią czy polonizacją. Przepraszają przecież za nieplanowane opóźnienia. Uzbrójmy się lepiej w cierpliwość, poczekamy to wyjdzie...
 

Demon_2

Member
Dołączył
23.8.2004
Posty
46
Nie wiem dlaczego ale mi się zdaje że zmiany premiery nie będzie nie wiem jakieś takie przeczucie mi mówi no ale zobaczymy trzeba się modlić w duchu
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
raczej nie przeniosą, już i tak przenieśli....a jak przenoiosą :evil: to i kill them!!!
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
bie przeniosą bo się boją apokaliptycznych wiarusów Nk którzy po kolejnym przesunięciu premiery ruszą do ataku by utopić wydawców w ich własnej krwi :twisted: :twisted: :twisted: a serio to nie przenisą bo obiecali
tongue.gif
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE bie przeniosą bo się boją apokaliptycznych wiarusów Nk którzy po kolejnym przesunięciu premiery ruszą do ataku by utopić wydawców w ich własnej krwi :twisted: :twisted: :twisted: a serio to nie przenisą bo obiecali :p

i co z tego, że obiecali?? takim jak oni nie można wierzyć :/
 

BezImieny

New Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
8
Mam nadzieje że nie przeniosą bo czekam już rok na NK w pżeciwnym wypadku słudzy Beliara pożałują że dla niego pracują tak długo i nie EFEKTYWNIE :twisted: :twisted: :twisted:

PS: Niech wkoncu zrobioł GOTHIC Online
laugh.gif
laugh.gif
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Noc Kruka jest zbyt piękna i wspaniała i cudowna i zarąbista i zaczepista .....idd.Więc po polsku nie wyjdzie nigdy.Koniec
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Pewnie bedzie na Gwiazdke, bo wtedy jest większy popyt... pieprzony popyt ku*** mać!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Jesli CD-P bedzie tak przekladal premiere G2 NK to wczesniej doczekamy sie G3 a to by bylo strasze czekac tak dlugo.
 

Robhar

Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
61
niestety przełożyli ale w styczniu 2005 też bym się ni spodziewał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom