!propozycja Dla Fanów Gothica!

Status
Zamknięty.

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Dobra w tym temacie chce poruszyć wątek(propozycje) na temat filmu internetowego o Gothic
huh.gif
Pytacie dla czego na temat filmu?
dry.gif
Odp jest prosta populacja na Gothic jest coraz większa więc stwierdziłem że fani zasługują na coś extra czyli na film internetowy o Gothic więc fani co wy nato?
................................................
PS:Jerzeli chcecie pomóc to na gg moim:7292831


Potrzebni ludzie:
-Grafik
-Człowiek który zna Gothica
Zgłoszenia przyjmuje na gg:7292831
 

Cor Angar X =*

New Member
Dołączył
27.6.2005
Posty
6
Świetny pomysł!! CHyba mogę się przydać jako ktoś kto zna Gothicka w końcu przeszedłem g1 każdą gildią g2 też. Mogę się przydać ?
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
Masz dobry pomysł z tym filmem ale zaówarz //zauważ że np. "Katedra" powstawała kilka lat i twożyło //tworzyło ją tylko dwóch ludzi a trwa kilka minut. Stworzyć film o Gothicu trwający kilka mitut to grzech. Po prostu w tak krótkim czasie nie da się ująć wszystkich głównych wątków, a możliwe że będziecie film trwający jakieś 30 min tworzyć rok albo dłurzej.


Omg...
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Rozumiem wszystko.Ale tego chyba nie Grigor napisał jak mam zrobić film ?To proste robie foty z gry potem je skaładam na programie następnie wkładam je na program naracja skaładam wszystko daje śćieżke gothica i wszystko ok






"Wczuś się w role danego bohatera jest trudno ale jakoś pujdzie..."


GŁO0SY BOCHATERÓW DANYCH PROSZE KIEROWAĆ NA GG:7292831(ROZWAŻYMY WASZE PROPOZYCJE)

Potrzebujemy głosu: ścierwojada,wilka,lasu,rużnych ludzi,diega,Lee,Gorna,Bezimienego,Miltena,Lestera,Paladyna#1,Paladyna#2,Paladyna#3.

AHA ZNAWCAMI GOTHICA ZOSTAJĄ:"COR ANGAR" X, ORAZ
"LORD SANDRO (BĘZDIEMY GADAĆ NA MOIM GG)
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE (Felix @ 29-06-2005, 09:31) AHA ZNAWCAMI GOTHICA ZOSTAJĄ:"COR ANGAR" X
Tak gwoli zcisłości powiem, że na tym for00m cor angar X nie może pisać... Kara boska...
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (Gothi @ 30-06-2005, 10:21) QUOTE (Felix @ 29-06-2005, 09:31) AHA ZNAWCAMI GOTHICA ZOSTAJĄ:"COR ANGAR" X
Tak gwoli zcisłości powiem, że na tym for00m cor angar X nie może pisać... Kara boska...
no więc sie zgłaszam bo jak widać z Cor Angar X =* dostał bana od Gothi.
Oczywiscie do znawców Gothica i wiessz zdo czego to co ci pisałem na gg
 

Woroszek

Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
54
Super pomysł najlepszy jaki słyszłem!! Sam kocham gothica to chętnie się odezwe do ciebie na gg. Ale powiedz dokładanie jak to bedzie wyglondało bo z samych screnów to daleko się nie zajdzie !!


Pozdro........
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Lepiej zostawcie tworzenie filmu profesjonalistą. //profesjonalistom Lepiej stwórzcie jakies opowiadanie o gothic. Cos takiego jest z góry skazane na niepowodzenie wg mnie.
sad.gif
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Jak dla mnie pomysł jest spoko. Mam nadzieje że film będzie ciekawy.
 

paskuda buster

New Member
Dołączył
6.7.2005
Posty
18
czesc ludzie!!!
Spoko pomysł z tym filmem jak byscie potrzebowali jakiegos dodatkowego znawcy o gothicu to jestem za wrazieczego dajcie mi znac na gg 4774097
Podziwiam was ze wezmiecie sie za to przedsiewziecie !
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Pomysł jest niesamowity, ale nie sądze byś temu podołał, ale jeśli się mylę i zrobisz ten film to cofnę te słowa I daj znać jak jush skończysz
pozdro


Podążajcie mroczną ścieżką tak ja to zrobiłem!!!!! ( i nie żałuje )
 

Miozio

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
20
Dobry POMYSŁ z tym filmem zawsze moge pomóc jestem też znawcą i gram po kilka godzin w gothica znam się na gothicu i ide się ruszyć do pomocy (w głosach) Chyba przydam się co
wink.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak ktoś chce pomóc czy wyrazic swoją opinie to PM do autora a temat zamykamy z powodu rosnacego tu podniecenia rzeczą nierealną
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom