Projekt Gothic[Rp] - Serwery Gmp:a

Lyoss

New Member
Dołączył
1.8.2012
Posty
1
sskopiav.jpg
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zajrzałem, zapisałem, aczkolwiek na chwile obecną to sprawa w powijakach.
Gdyby założyc taki projekt z 5 lat temu to biłby furorę. Teraz mam wątpliwości.

Ja tam ciągle marzę o porządnej Valherynce w realiach gothica :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Vallheru miało to do siebie, że nie było stabilne i kładło najlepsze serwery, przez co mało kto to hostingował. :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jest masę Valherynek, które są stabilne. to raczej kwestia odpowiedniej wiedzy do optymalizacji.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Własnego serwera, który trzyma przede wszystkim grę...
 

Lyos

New Member
Dołączył
4.8.2012
Posty
1
Witajcie!
Jak wiecie uzyskaliśmy dość dawno możliwość grania w Gothic'a w trybie wieloosobowym. Dzięki temu wielu fanów mogło wspólnie wybrać się na dany serwer, których aktualnie nie jest zbyt wiele, a jednak cieszą się popularnością. Jednakowoż chciałem Wam przedstawić pewien projekt, który wraz z przyjaciółmi zorganizowaliśmy. Dzięki pomocy Developera GMP:A, który zajmuje się GameMod'em otrzymamy możliwości jakich żaden serwer nie posiada! Oczywiście rozgrywka jest prowadzona w trybie RolePlay czyli każdy może wcielić się w bohatera i prowadzić jego historię tak jak mu się podoba, co oczywiście może wpłynąć na fabułę. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale skrypt jest prawie ukończony, a w nim znajduje się wiele interesujących rzeczy, które urozmaicą rozgrywkę jak i umilą. Myślę, że Administracja owego serwisu będzie tak miła i pozwoli na utrzymanie tego tematu w całości i pozwoli wszystkim Fanom na wspólną zabawę.
Serdecznie Zapraszam !
www.gothic-rp.com.pl​
 
Do góry Bottom