Programy Graficzne :d

Status
Zamknięty.

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Więc tak, jeśli ktoś posiada jakiś dobry programik grafoczny chodzi mi tu o takie jak (szukałem, lecz takowego tematu nie znalazłem, jeśli tak porszę o kasacje a moje warny zostawcie w spokoju) :
  • Adobe Photo Shop (jakaś nowsza wersja)
  • Corel Draw 12 Suite
  • Corel Photo Paint
  • Jasc Paint Shop Pro (też jakaś nowsza wersja)
O te programiki bym prosił bardzo, jeśli ma ktoś także inne do zaoferowania proszę też o zamieszczenie ich. Szukałem w Google i nic nie znalazłem, a jak już coś było to wyskakiwał mi błąd, miałem formata i wszytko straciłem, robił go stary bo coś nawalało nawet mnie nie poinformował. Proszę o pomoc jescze raz, nie marzy mi się pracować jako zaawansowany painciarz
laugh.gif
więc jeśli masz instalke programu graficznego możesz mi wysłać na e-mail (mile widziane odsyłacze) :

volvagia@vp.pl

Bądź na gg się ze mną poinformować (3150773)
Z góry dzięki za wszytko.
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
Nie znalazłeś gdyż wszystkie są płatne. Ale nie martw się jest sposób "torrenty".
Najbardziej polecam PS za przejrzystość, prostote i niesamowite osiągi. Corel nadaje się tylko do prostych prac. Jeżeli nie masz zamiaru sciągać z torrentów PS'a(200mb) to zawsze możesz użyć gimpa, znajdziesz w google i jest darmowy i ma nawet sporo opcji. Ale do PS'a (cs 2 rulezz) dorzucają jeszcze ImageRedy do robienia animacji więc moja rada: wchodź na www.torrent.net.pl i sciągaj Ps'a.

pzdr Deimos
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
QUOTE Nie znalazłeś gdyż wszystkie są płatne.

Wiesz co to crack? Wiesz co to wersja trail? Gdyby się to połączyło to masz pełna wersje za friko. I uwierz mi, różne rzeczy można znaleść.


QUOTE Ale nie martw się jest sposób "torrenty".

Jak już mówiłem, miałem formata, program do rozpakowania torrentów nie mam, może wyślesz e-mailem?


QUOTE Najbardziej polecam PS za przejrzystość, prostote i niesamowite osiągi. Corel nadaje się tylko do prostych prac.

O LOL, człowieku teraz mnie przestraszyłeś, corel do prostych prac to zaawasowany program do obróbki
laugh.gif
, wiesz co, skąd to wiesz jak corel dorównuje PS tylko pewno, ty w corelu nie umiesz chodzić i działać
laugh.gif
. A PS też niczego sobie.


QUOTE to zawsze możesz użyć gimpa, znajdziesz w google i jest darmowy i ma nawet sporo opcji.

Nie rozsmieszaj mnie chłopcze...


QUOTE Ale do PS'a (cs 2 rulezz) dorzucają jeszcze ImageRedy do robienia animacji

Pisze się ImageReady (angielski się kłania) po drugie to wiem bo miałem.


QUOTE wchodź na www.torrent.net.pl i sciągaj Ps'a.

...
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
Postanowiłem sobie skomentować te brednie. Stary toś mnie zagiął.
laugh.gif



QUOTE Wiesz co to crack? Wiesz co to wersja trail? Gdyby się to połączyło to masz pełna wersje za friko. I uwierz mi, różne rzeczy można znaleść.

Masz wolną rękę znajdź mi triala PS'a albo Corela.
laugh.gif
Tutaj krótko bo głupota nie wymaga odpowiedzi. Aha, a wiesz, że to co piszesz jest nielegalne?


QUOTE Jak już mówiłem, miałem formata, program do rozpakowania torrentów nie mam, może wyślesz e-mailem?

Aha, a format wyklucza możliwość ściągnięcia jak to nazwałeś "program do rozpakowania torrentów" www.bitcomet.com Takie trudne?
dry.gif



QUOTE Najbardziej polecam PS za przejrzystość, prostote i niesamowite osiągi. Corel nadaje się tylko do prostych prac.

Radze się opierać nie tylko na swoich opiniach poszukaj w necie który z tych programów jest lepszy. Ok? I dopiero po opini fachowców oddaj swój niedoświadczony głos.
dry.gif



QUOTE to zawsze możesz użyć gimpa, znajdziesz w google i jest darmowy i ma nawet sporo opcji.

Gdybyś odrobine poczytał. Umiesz prawda? To dowiedziałbyś się, że do gimpa tak samo jak i do PS'a są pluginy(znasz to słowo).



QUOTE Ale do PS'a (cs 2 rulezz) dorzucają jeszcze ImageRedy do robienia animacji

W moim przypadku to był jeden błąd językowy. Nie wspominam jednak o twoch jak narazie błędach, które wyżej pozwoliłem sobie wytknąć. Ale tak to jest gdy człowiek nie ma racji to "czepia" się nawet literówek.


QUOTE ...

No i ostatnia twoja niesamowicie inteligentna i skomplikowana wypowiedź. Twoją wypowiedź (głup...te) skomętuje rówież w taki sposób:
No comment
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom