Problemik Ze Smoczkiem Xd

Status
Zamknięty.

Hikari

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
3
Doszedłem do trzeciego smoczka, lecz za nic nie mogę go ubić! Posługuję się Orkową Zgubą, mam 60% w jednoręcznych mieczach, 421HP i lekki pancerz łowcy smoków, czemu nie mogę go ubić? I czy jest jakiś sposób na to żeby jego zionięcie ogniem nie wysyłało mnie w kosmos? W góry dzięki za pomoc.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jak nie możesz sbie poradzić to przzwij jakieś stworzenie, jeśli masz dość many to proponuje demona, choć golem też jest pomocny.Co do walki to pewnie za malo "kombinujesz" :)
 
Dołączył
28.11.2006
Posty
33
Ja na feomathara ide z barbarzynskim toporem średnia zbroja lowcy smokow i 97% broni dwurecznej nie mam z nim klopotow proponuje ci tak samo jak szczurek przyzwac stworzenie jak gralem po raz pierwszy w gothica 2 to tez mialem z nim problem przyzwalem szkielety gobliny DUZO a on je atakowal
 

Silas

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
33
Ja po prostu biore czar deszcz ognia i puszczam na smoczka i ciacham go potem mieczykiem i tyle. Gorzej jest w Nocy Kruka bo tam smokom się życie odnawia, no ale... :)
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Podczas walki, kiedy będzie Ci brakować życia wybiegnij z areny, wypij eliksir i wracaj walczyć z powrotem. Sposób może niezbyt efektowny ale za to efektywny :) Pomysł z przyzwaniem jakiegoś stwora, również jest ok, musisz pokombinowac a na pewno Ci sie uda :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom