Problem

Status
Zamknięty.

devil7854

New Member
Dołączył
3.4.2011
Posty
3
Cześć
Zainstalowałem gothica 4 arcania lecz nie miałem kodu serial i zaczełam bawić sie z crackami , wkońcu musiałem jeszcze raz zainstalowac gothica wiec bez zastanowienia wszedłem do folderu z gra i zazanaczyłem wszystkie pliki i dałem usuń , ale mój komputer dalej ,, myślał'' ze gra jest dalej na komputerze wiec chciałem ja odinstalować normalnie , ale już sie nie dało . Mam windows 7 .Zdesperowany usunełem wszystko z komputera co miało związek z gothic 4 arcania . Teraz nie moge ani usunąć ani zainstalować jeszcze raz . Próbowałem przez setup i autorun wszedzie jest napisane tak jakby gothic był zainstalowany. Prosze o jak najszybsze pomysłu co mam dalej zrobić .


P.S.Nie moge ponownie zainstalowac od jakis 7 h.

A i jeszcze jedno zauważyłęm ,że w innym poście forum nie uznaje piractwa . I nawiązuje do mojego postu ,ze ja post nie napisałem o samym gothicu ale o tym nie myślnym postąpieniu.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Po pierwsze- nie pisze się postów pod własnymi postami, do jego jest opcja edytuj.

Po drugie:
A i jeszcze jedno zauważyłęm ,że w innym poście forum nie uznaje piractwa . I nawiązuje do mojego postu ,ze ja post nie napisałem o samym gothicu ale o tym nie myślnym postąpieniu.
To zdanie jest niezrozumiałe.

No i na koniec, jak już sam zauważyłeś (coś tam z tego zdania dało się domyślić) nie popieramy piractwa na forum.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak mamy ci uwierzyć, że masz oryginała to daj zdjęcie pudełka. W końcu seriala masz w pudełku.
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Po pierwsze- nie pisze się postów pod własnymi postami, do jego jest opcja edytuj.

Po drugie:
To zdanie jest niezrozumiałe.

No i na koniec, jak już sam zauważyłeś (coś tam z tego zdania dało się domyślić) nie popieramy piractwa na forum.

Tłumacząc na Polski (z tego, co zrozumiałem): Autor tematu mówi o tym, że gdybyśmy popierali piractwo forum tętniłoby życiem itp. Mówi też, że tępienie piractwa jest błędem.
Ja tyle zrozumiałem.

@Szkeleton3
Gorzej będzie, jeżeli będzie miał takie opakowanie, jak ja od CoD MW - wygląda, jakby w jakiejś misce z wodą pływało, ta "folia" w dotyku też sprawia takie wrażenie xD

@Topic
Jeżeli masz oryginał, to powinno zadziałać - wejdź w rejestr Windows (Edytor rejestru), wejdź do [...]User/Software/JoWood Entertainment i usuń folder Arcanii. Na pirata może to źle podziałać.

W innym temacie pisałem już, co myślę o twych cennych poradach ;).

@Notatka
W którym? Mogę dostać link?
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom