Problem

Status
Zamknięty.

nikolb

New Member
Dołączył
23.4.2007
Posty
2
Nie wiem czy to wina mojego kompa mam Athlona 64 3200 1GB ramu GF 7600 GT wszystkie mam detale na low a gra mi przycina czasami jest zawias na kilka sekund a do tego jeszcze co chwile zamiast tekstur pokazuje mi sie taki bialy migajacy kwadrat nie na y ekran tylko na 80% ekranu i tak miga nie wiem czy to ta gra jest tak spaprana czy cos mam nie tam ze sprzetem :/ Czy powinenem instalowac jakies pacze albo cos mam 1.12 chyba
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Na twoim kompie powinieneś spokojnie grać na średnich. A czy tak dzieję Ci się od początku? bo jeśli tak to ściągnij najnowsze stery i powiedz czy problem się nadal pojawia. Mój kumpel ma dokładnie taki sam konfig i jemu G3 śmiga na medium przy 1024 x 768. Jeśli stery nie pomogą to proponuję ściągnąć inneo patcha.
 

zolza_85

New Member
Dołączył
11.4.2007
Posty
8
ja tez mam identyko kompa i jak ustawilam pamiec wirtualna na 2500 to juz calkiem calkiem ale to jeszcze nie to no i fakt na low jade :/ a wydawalo mi sie ze powinno byc dobrze. mialam tez te biale ekrany ale jak sciaglam sobie (tak mam pirata :/) inna wersje to juz tego nie ma :)
 
M

michal_banszel

Guest
Czyli oryginalna wersja nie zawiera żadnych błędów?
 

nikolb

New Member
Dołączył
23.4.2007
Posty
2
zainstalowalem najnowsze stery i dalej to samo mam pirata niestety nie wiem czy jest sens kupowac bo slyszalem ze duzo bugow jest czy to sie tyczy tez orginalnej wersji czy nie ?
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Niestety bugi też są w orginalnej wersji GOTHIC III :( . A co do problemu to pierwsze słysze żeby coś takiego się działo. Spróbuj ściągnąc jakieś innego patcha albo kup sobie orginała.

Pozdro !
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Oczywiście w oryginalnym Gothic'u też są błędy ale jest ich znacznie mniej. Ja mam oryginala i jedyny błąd jaki miałem to 'nie znikające zadania' mimo że je wykonałem. Teraz G3 już potaniaj i według mnie warto go kupić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom