Problem Ze Statami Po Użyciu Przedmiotu

sheebek

New Member
Dołączył
6.11.2018
Posty
4
Witajcie!
Otóż mam DUŻY problem ze statami. Gdy użyję jakiegos przedmiotu, to dostaje zbyt wiele punktów w danej rzeczy, np. 700 punktów trafień przez kiełbasę, goblinie jagody dają mi 1300 punktów zręcznosci itp. Lubię grać fair, a to mnie dobija. Jakies porady co do problemu? Gry nie mam z pirata, tylko kupiłem na steam i zainstalowałem już fixy. Nowa gra nie pomaga :I
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Wpisywałeś jakieś kody wcześniej? Próbowałeś przeinstalować grę? Fizy wgrywałeś według naszego poradnika?
 

sheebek

New Member
Dołączył
6.11.2018
Posty
4
Jak mówiłem, lubię grać fair, więc kody odpadają, ale co do fixów, nie.
Zobaczę poradnik i zainstaluję od nowa, dam znać, jak pomoże.
 

sheebek

New Member
Dołączył
6.11.2018
Posty
4
Reinstalacja gry i pobranie patchów wg. tego wszystkiego nie działa. Plus moja postać od razu jest "+wymaksowana"
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Kozak, tez bym tak chciał.
 
Ale na serio. Wyczyściłeś rejestr, dokumenty, pliki ini etc. po zreinstalowaniu?
No i jakie fixy instalowałeś?
 

sheebek

New Member
Dołączył
6.11.2018
Posty
4
Szkeleton napisał:
Kozak, tez bym tak chciał.
 
Ale na serio. Wyczyściłeś rejestr, dokumenty, pliki ini etc. po zreinstalowaniu?
No i jakie fixy instalowałeś?
Przeczysciłem pliki, no i nadal dupa. Fixy z tej strony. Coż, wiem kto jest winowajcą. Brat na swoim save'ach lubił się bawić kodami. Da się jakos naprawić save'a zniszczonego kodami, albo samą grę...?
(Przepraszam za nieaktywnosć, laptop był używany głownie przez mamę cały czas  XD)
 
Do góry Bottom