Problem Ze Skarbami

Status
Zamknięty.

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
Jednym z zadań w gothic noc kruka jest zanlezienie skarbów dla Grega. Znalazłem 3 miejsca po czym wykopałem skarby. Prpblem pojawił się przy 4, bo gdy go znalazłem i próbowałem użyć klilofa do wykopania nie wiem czemu wykopać go nie mogłem mimo że wykonywałem takie same czynności jak poprzednio. Po dostaniu się do nowego świata pojawił się ten sam problem. Poprostu teraz wogóle nie mogę wyykopać żadnego skarbu ze znaczkiem X.
Proszę o szbką odpowiedź i pozdrawiam.
 

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
no właśnie sprzedałem bo miałem 2 od tego mementu skarbów nie dało się wykopywać później odkupiłem ten kilof no i nic to nie pomogło :(
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Może sprawdzasz miejsca w ktorych już kopałeś. Bezik coś mówi jak probujesz kopać ??
 

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
Sprawdzam te miejsca w których jeszcze nie kopałem po odkupieniu kilofa wykopał jeden skarb i przy następnych miejscach już nie chciał macha tylko bez sensu tym kilofem i nic nie gada :(
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Musi uderzyć 3 razy kilofem. Jeśli potem dalej wali albo nic nie wyjmuje to kurde nie wiem. Chyba jakiś bug.
 

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
No chyba jednak bug a jest może jakiś kod na kilofa może to zadziała ???
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Skoro normalny kilof nie działa to taki przywołany przez kody też nie powinien.
Olej tą misje, ale zacznij od nowa, bo wątpię że przeinstalowanie gry coś da.
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
a aj hyba wiem co sie stało przynajmniej u mnie tak było spotkałem taka postać nie wiem jak sie nazywa i ją obraziłem on jakieś tam zaklęcie rzucił i od tamtej pory kopać nie moge wiem że to głupio przmi ale serio mówie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom