Problem Z Zapisaniem Gry Gothic1. Pomocy!

Status
Zamknięty.

fred770

New Member
Dołączył
7.11.2005
Posty
4
Mam spory problem. Skończyem grać w Gothica2 i Noc kruka. Teraz kupiem sobie Gothica1 i zacząlem wczoraj grać. I mam problem, na który nigdzie nie znajduję odpowiedzi. Chodzi generalnie o to, że nijak nie mogę zapisać gry. Wiem, że nazwe trzeba wpisać i dwa razy wcisnąć enter lubLPM. NIe dziala.Podobno trzeba coś zmienić w pliku save. Dopisywalem już tam plik savegame1 i dalej nic. Zacząlem pozyskiwać ważne osoby w Starym obozie i w pewnym momencie spadlem i zabilem się i musialem zacząć gre od początku przez co nie chce mi się już w nią grać. PORADŹ COŚ Próbowalem woielokrotnie i nic. Mam oryginalną grę. W gothicu2 nie bylo żadnych problemów. Czekam i licze na pomoc. W razie czego podaje swój adres xvxarek@wp.pl Dziękuje z góry.
sad.gif
sad.gif
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
podczas gry nacisnij Esc i tam masz zapisz gre nie trzeba nic kombinowac z klawiszami jesli to nie podziala powinienes sobie niestety zainstalowac od nowa gre- niewiem czym sie przejmujesz ta gra jest tak wciagajaca ze mozna w nia grac bezprzerwy i to wiele razy:) sprubuje tego co napisalem..narka
 

Diego@

New Member
Dołączył
8.11.2005
Posty
8
QUOTE (BOND @ 07-11-2005, 16:24) podczas gry nacisnij Esc i tam masz zapisz gre nie trzeba nic kombinowac z klawiszami jesli to nie podziala powinienes sobie niestety zainstalowac od nowa gre- niewiem czym sie przejmujesz ta gra jest tak wciagajaca ze mozna w nia grac bezprzerwy i to wiele razy:) sprubuje tego co napisalem..narka
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
Dokładnie miałem identycznie zainstalowałem od nowa i działa
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom