Problem Z Zakonczeniem Gry

Status
Zamknięty.

lukop

New Member
Dołączył
3.9.2007
Posty
2
Nie moge ukończyć gry. Podażałem ściezką innosa, zdobyłem wszystkie miasta opanowane przez orkow, zdobył artefakty adanosa, zabiłem zubena. Innos mówi mi że zabiłem zubena, przegnałem orków itd. I na tym koniec. Czytałem że innos powinien powiedziec coś o przyszłości i miał lecieć filmik. U mnie tego nie ma. Czy to bug, czy czegoś nie zrobiłem( w co wątpie). Pomóżcie mi zalezy mi na zobaczeniu tego filmika. Jeśli sadzicie że to bug( a czesto nie zaliczało mi jakichś misji jak grałem) to wyślijcie mi save sprzed samego końca z przed posągu innosa na krzych76@poczta.onet.pl
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
CYTAT(lukop @ 08-09-2007, 12:30) [snapback]152638[/snapback]
Nie moge ukończyć gry. Podażałem ściezką innosa, zdobyłem wszystkie miasta opanowane przez orkow, zdobył artefakty adanosa, zabiłem zubena. Innos mówi mi że zabiłem zubena, przegnałem orków itd. I na tym koniec. Czytałem że innos powinien powiedziec coś o przyszłości i miał lecieć filmik. U mnie tego nie ma. Czy to bug, czy czegoś nie zrobiłem( w co wątpie). Pomóżcie mi zalezy mi na zobaczeniu tego filmika. Jeśli sadzicie że to bug( a czesto nie zaliczało mi jakichś misji jak grałem) to wyślijcie mi save sprzed samego końca z przed posągu innosa na krzych76@poczta.onet.pl


innos zabrał od ciebie te artefakty czy nie?? Jeżeli masz buga i nie zabrał to idż je zanieść xardasowi i przejdż gre drogą adanosa ;] Słuchałeś dokładnie inosa ?? Może powiedział że nie uwolniłeś wszystkich miast??
 

lukop

New Member
Dołączył
3.9.2007
Posty
2
zabrał artefakty, chyba nie zaliczyło mi odbicia faring, robiłem to już dwa razy i nie słyszalem charakterystycznej muzyczki. Prosze prześlijcie mi to save bo u mnie nie da rady nic zrobić
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Muzyczki? Kit z muzyczką, sprawdź, czy w dzienniku masz wypełnione zadanie "Oswobodź Myrtanę" (sprawdź czy nie ominąłeś żadnych miast). Byłeś u Innosa po załatwieniu wszystkich spraw z nim związanych? A może trzeba pogadać z Rhobarem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom