Problem z wykonaniem kilku misji

Status
Zamknięty.

sloma212

New Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
3
Jestem w trakcie przechodzenia dodatku, mam 18 poziom. Wykonałem już sporo misji, ale trzech za cholerę nie mogę. Confused Może Wy mi pomożecie?
1. Uwolniłem niewolników, ale dalej ne wiem, gdzie jest Joe (on miał wiedzieć, jak wejść do budynków straży miejskiej, gdzie trzymali broń). Misję zlecał Hakon.
2. Łuk Bospera. Jestem już w gildii złodziei, jeden z jej członków powiedział mi, że gdzieś ten łuk schował, mogę go poszukac, jeśli nie boję się szczurów. Tylko że nigdzie nie mogę znaleźć tego łuku. Confused
3. Krwawe puchary (gildia złodziei). Znalazłem dotychczas 2. Jeden u Lehmara i jeden w siedzibie lorda Hagena/Sędziego. Gdzie są pozostałe 4?
Z góry dzięki.
 

bardek

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
11
Joe jest w jednej z wierz strazniczych (przed chata Torbena)ale nie wiem gdzie jest klucz
sad.gif
.Luk znajdziesz tam gdzie sa szczury w kanalach a krwawe puchary musisz poszukac w solucji
 
A

Anonymous

Guest
hmmm co do łuku bospera to musisz poprostu jeszcze raz lepej przeszukać gildię, chyba jest w kufrze w pomieszczeniu z kapliczką beliara (jak wchodisz od morza to korytarzem w prawo). krwawych puxchgarów mam cztery, też się zastanawiam, gdzie reszta, bo już chyba wszystko w górnym mieście przeszukałem a co do Joe... też chciałbym wiedzieć, gdzie się podziewa
tongue.gif
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Klucz do wiezy ma Peck. Joe siedzi w wiezy miedzy kowalem Haradem a placem swiatynnym. Zeby zdobyc klucz musisz miec Kradziez Kieszonkowom i sporo zrecznosci(ok. 65) i okradasz w ten sposub Pecka
biggrin.gif
 

sloma212

New Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
3
A kto to jest Peck? I gdzie się znajduje? Ja jakoś go nigdy nie widziałem (albo go nie pamiętam) :shock:
 

???

New Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
4
Peck to ten straznik, ktory siedzi w burdelu w porcie. Pozniej (chyba w drugim rozdziale) jest juz w koszarach.
 

sloma212

New Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
3
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak jestem najemnikiem i należę do Kręgu Wody, to mogę zostać Magiem Wody? Jak?
 
A

Anonymous

Guest
nie. Nawet jesli bedziesz magiem czy paladynem to nei mozesz zostac magiem wody. Mozesz tylko nalezec do kregu wody
wink.gif
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Krwawe puchary ma :
:arrow: w skrzyni w domu Gerbrandta ( jak wchodzisz do górnego miasta pierwszy po prawej )
:arrow: w skrzyni lichwiarza Lehmara ( jak idziesz do dzielnicy portowej głowną drogą to stoi gościu co pali przed nim jest dom Lehmara )
:arrow: Trzeci kielich jest w domu OBOK sklepu Salandrielsa ( kupiec w górnym mieście ) klucz do skrzyni znajdziesz na kominku
:arrow: Czwarty kielich jest w domu Valentina ( musisz ukraść właścicielowi klucz , przebywa w karczmie Coragona ) musisz otwrzyć tajną skrytkę poruszją obluzowaną lampą na piętrze ( domu Valentina ) i otworzyć skrzynie na parterze ( dom Valentina jest obok domu Gerbrandta )
:arrow: Kolejny kielich jest w domu sędziego ( ten po prawej od ratuszu w górnym mieście ) musisz użyć tarczy obok kominka na piętrze , klucz do skrzyni musisz ukraść sędziemu ( skrytka jest na parterze domu )
:arrow: Ostatni kielich stoi w ratuszu na piętrze obok gubernatora Lariusa wystarzy go wziąć , Larius się nie skapnie

Mam nadzieje że teraz uda się wam znaleźć wszystkie kielichy ( pamiętajcie przy niektórych kradzieżach potrzeba dużo zręczności np: sędzia jak masz mało zr. to mu nie ukradniesz , a sędzia jest nieśmiertelny )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom