Problem z włączeniem noc kruka!!!!

Status
Zamknięty.

US_grao-tsy

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
19
Witam wszystkich. Jestem tu nowy i nie wiem czy ten temat już był, jeżeli tak to przepraszam.

Niedawno zainstalowałem sobie gothica 2 i sobie zacząłem grac wszystko był ok, przy instalacji nie wyskakiwały żadne błędy. Oczywiście ten gothic to pirat. Ale postanowiłem kupić sobie noc kruka. Pojechałem do sklepu i po chwili byłem szczęśliwym posiadaczem noc kruka-orginałki.
Przyszedłem do domu, zaczynam instalować, wszystko szło jak po maśle gra się zainstalowała bez żadnych przeszkud. Włanczam noc kruka, wszystko pięknie. Wyskoczyło, że wczytywanie i takie tam. Po chwili gra się wyłonczyła i wyskoczyła tabelka z błędem, niepamiętam nazwy dokładnie ale chyba acces violation. Nie mam pojęcia co to możę byc. czy ktoś mi pomoże????????????????
 
P

Pan cienia, Inubis

Guest
Jeśli Gothic II to pirat to się nie dziw. Przeciesz na pudełku pisze: "Wymaga orginalnej polskiej wersji językowej". :evil: .
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
panie ciania nie przesadzaj mi oryginal chodził na piracie masz jakiś bląd z gothiciem 2
 

US_grao-tsy

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
19
hmm.
NIe wiem co mam teraz, robić czy szukać gothica 2 orginałki czy próbować rozwiąć jakoś ten problem.
Co mi doradzicie??
 
P

Pan cienia, Inubis

Guest
Ja ci doradzam żebyś jako prubował rozwiązać ten problem, popytaj na forum i w temai przyklejonym (Zdaje mi się że taki jest o orginale GII i piracie GII: NK).
 

US_grao-tsy

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
19
Teraz to już nie wiem co mam myśleć.
Jedni mówią, że chodzi na piracie inni mówą, że nie. Nie wiem co mam zrobic wkońcu czy kupować orginałke nk czy nie hmmm.
Prosze o pomoc
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Eh... ale skoro mówisz, że to pirat i grałeś w niego... to znaczy, że scrackowałeś całość. A tego nie wolno robić, wtedy Noc Kruka wykrywa pirata. Odinstaluj wszystko, zainstaluj ponownie jednak tym razem nie używając cracka do G2, po czym natychmiast zainstaluj dodatek. Powinno pomóc.
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Też miałem ten problem,a to jest rozwiązanie
biggrin.gif
tongue.gif
:

1.Zainstaluj Gothic II (Oryginał)
2.Zmień w pliku "gothic.ini" tekst "zVidResFullscreenBPP=16" na "zVidResFullscreenBPP=32"
3.Uruchom grę Gothic II i pograj trochę
4.Usuń skrót gry Gothic II z pulpitu
5.Zainstaluj Gothic II Noc Kruka
6.Plik o nazwie "VDFS.CFG" otwórz za pomocą notatnika
7.Zawartość pliku podmień na:
[VDFS]
DATA*.vdf
DATA*.mod
[END]
8.Zapisz zmiany
9.Teraz już możesz sobie grać
smile.gif

10.Nie uruchamiaj gry z autorunu tylko ze skrótu na pulpicie bo nie będzie działać.

Autor:piotrek P.
 

US_grao-tsy

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
19
hmmm.
Chyba zastosuje się do rady Glifiona i nie będe zgrywać cracka do g2.
Powód: nie posiadam orginalnej wersji gothica 2

pozdro. Jak coś to napisze na forum...
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
No wlasnie mi tez szponie beliara
biggrin.gif
nie dzialalo jak urochomialme z autorunnie wiem dlazcego ale jak walczalme z ikonki wszysko bylo lux to po co wogole dali te auto run ??
 
E

eMzi

Guest
Ja powiem tak: Nad twoim topic'iem jest inny topic w którym mowa o tym problemie. Ale skoro już piszę posta to powiem co nieco. Miałem dokładnie ten sam błąd i usunąłem go formatując caluśki dysk i reinstalując Windows'a. Tyle. Pozdrawiam, Verin.
 

US_grao-tsy

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
19
Przykro mi ale formata nie zrobie bo nie wiem po co?? Gre mam na drógim dysku.
Zrobie tak:
Pożycze od qmpla gothica 2 (pirata) zainstaluje go i nie będe zgrywał cracka, później zainstaluje gothica noc kruka i zobaczymy czy coś dało.
Jak nie to się jeszcze odezwe

pozdro all
 
A

Anonymous

Guest
noc kruka nie chce działać na 98 działa na xp a dlaczego nie wiem
 

US_grao-tsy

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
19
nie no spoko. Dziala mi juz jesem szczesliwy i wogole. Dziex all za pomoc jak admini chca zamknac temat to prosze bardzo


pozdro all

[ : Wto Mar 08, 2005 11:11 pm ]
Nie no spoko. Dziala mi juz nk i jestem szczesliwy> Dzieki wielkie za pomoc

pozdro all
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom