Problem Z Uruchomieniem

Status
Zamknięty.

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
Nie mogę uruchomić gry, pokazuje się błąd jakiż ze skryptami, reinstalka nic nie daje.
 

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
CYTAT(Dzyl @ 19-12-2008, 14:03) index.php?act=findpost&pid=206822
A masz pirata czy oryginalną grę ?


Dodaną w CD-Action



A jest może mi w stanie wkleić tutaj treść pliku:
Works/data/scripts/_compiled/PARTIFLEX?
Będę bardzo wdzięczny, bo może to tam jest jakiś błąd...
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Hmm moj kolega mial podobny problem, wyszlo , ze mial zarysowna plytke. Obejrzyj dokladnie plytke i sprobuj ja wyczyscic albo przegrac dane z tego dysku na inny i wtedy reinstall.
 

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
No niestety nic to nie dało, może jednak ma ktoś ten plik (chętnie odbiore go też na maila)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Gry z gazet typu cd - action, click itp czasami niedziałają.Wiem to z własnego doświadczenia :p Idz może do jakiegoś kolegi i sprawdz czy u niego działa.Bo możliwe że masz coś nie tak w kompie albo coś w tym stylu.Jeżeli u twoje kolegi nie będzie działać to znaczy że płytka jest zrąbana.Achhh te gry z cd - action...Mi chyba tylko 1 działała, a reszty nie wczytywał wogóle mój komp :lol:
 

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
CYTAT(Dzyl @ 19-12-2008, 18:13) index.php?act=findpost&pid=206895
Gry z gazet typu cd - action, click itp czasami niedziałają.Wiem to z własnego doświadczenia :p Idz może do jakiegoś kolegi i sprawdz czy u niego działa.Bo możliwe że masz coś nie tak w kompie albo coś w tym stylu.Jeżeli u twoje kolegi nie będzie działać to znaczy że płytka jest zrąbana.Achhh te gry z cd - action...Mi chyba tylko 1 działała, a reszty nie wczytywał wogóle mój komp :lol:


Już działa:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom