Problem Z Trelis

Status
Zamknięty.

Santi1989

New Member
Dołączył
31.10.2007
Posty
10
przechodzę G3 drugi raz ..
za pierwszym razem Trelis oswobodziłem normalnie, jednak za drugim razem .. wybiłem wszystkich orków lecz miasto nie zostało oswobodzone i wciąż słychać muzykę która leci podczas walki ;|

co zrobić ??!!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Widocznie gdzies jest jeszcze jakiś przeciwnik. Chociaż z drugiej strony chyba nie trzeba wybijać wszystkich. Jak masz save przed "oswobodzeniem" miasta to zacznije jeszcze raz. Jak nie to masz problem, zawsze przyda sie kopia save...
 

Santi1989

New Member
Dołączył
31.10.2007
Posty
10
no właśnie nie mam save'a ...
przeszukałem całe Trelis i tereny dookoła i nie ma nigdzie żadnego orka ... :(
świątynię i farmę też oczyściłem z orków
 

saxonek

New Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
6
ja mam ten sam problem... przechodzilem G3 chyba ze 4 razy i nigdy nie moglem oswobodzic trelis a zarazem ukonczyc gry droga innosa... nie mam pojecie co powoduje ten blad ;/
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Po prostu, błąd gry, niedopracowanie... Nie Wy pierwsi macie takie błędy. No, mniejsza z tym, w każdym razie jak już jest błąd to trzeba go naprawić, szukajcie patchów i módlcie się, że pomoże. Mi osobiście raz się tak zdarzyło, grałem 4 razy, ale między nimi robiłem re-instalkę gry więc może i to jest rozwiązanie.

http://gothic.org.pl/forum/index.php?showtopic=16890

Osobiście nie próbowałem, ale z doświadczenia wiem, że patche poprawiają grę... Może to wam pomoże.
 

Rafsters

New Member
Dołączył
11.11.2007
Posty
1
Miałem ten sam problem , bo wziąłem kolesia z Nemory który chciał mi pomóc w oswobodzeniu Trelis . Podczas walki niestety zginął :( pisało że nie wykonałem misji mimo to walczyłem zabiłem wszystkich z wrogów z Trelis a mimo to nie pokazało mi się że podbiłem Trelis.Aby podbić Trelis trzeba albo samemu to uczynić albo tak aby nasz przyjaciel nie zginął. :)
 

saxonek

New Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
6
Gram w G3 4 czy 5 raz i wczesniej nigdy nie udalo mi sie podbic Trelis. Jednak teraz zainstalowalem Patche do 1.5 pogralem troche i przetestowalem czy moge wkoncu przejsc gre droga Innos'a no i udalo sie :) A jak to opisal moj przedmowca zdobycie Trelis nie zalezy od tego czy on przezyje czy nie... swojego czasu probowalem wielu kombinacji aby odbic zamek w Trelis.
 

jordan

New Member
Dołączył
29.10.2007
Posty
7
CYTAT(saxonek @ 13-11-2007, 17:59) [snapback]158335[/snapback]
Gram w G3 4 czy 5 raz i wczesniej nigdy nie udalo mi sie podbic Trelis. Jednak teraz zainstalowalem Patche do 1.5 pogralem troche i przetestowalem czy moge wkoncu przejsc gre droga Innos'a no i udalo sie :) A jak to opisal moj przedmowca zdobycie Trelis nie zalezy od tego czy on przezyje czy nie... swojego czasu probowalem wielu kombinacji aby odbic zamek w Trelis.


a wykonałeś zadanie z Nemory polegające na zabiciu orków z farmy na wschód od Trelis czy też poszedłeś stroną orków i wybiłeś wpierw druidów na północ od tej farmy ? Możliwe że wcześniejsze wykonanie zadania zabicia gońców leśnych powoduje ten błąd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom