Problem z smokami!!

Status
Zamknięty.

Krzychu13

Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
31
Siema. Mam problem. Jestem w IV akcie jako łowca smoków i poszedłem do kamiennj fortecy do pierwszego smoka. Dojście mi nie sprawiało problemów ale walka ze smokiem. Temu frajerowi sie energia odnawia (w dwójce mu sie nie odnawiała) nie umiem z nim wygrac gora wezme mu połowe enegri a jak chce do niego podejść to on mnie od razu wali tym ogniem. Dajcie jakies rady jak mam pokonać te smoki.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Ja tez mialem taki problem ale jak zatrudnilem Biffa zeby mi pomagał i kupiłem zwoje z czarami to bylo oki
smile.gif
 

Krzychu13

Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
31
To jeszcze mo powiedzcie gdzie moge kupić w GD jakieś zwoje z czarami??
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
No sprzedaje zwoje taki koles w zamku(nie pamientam jak sie nazywa ale chyba Sengath czy cos takiego
tongue.gif
) Znajdziesz go zaraz jaki wejdziesz do zamku. Stoi naprzeciw taranu.
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
A ja go z kuszy ukatrupiłem (podobnie jak całą resztę smoków). Zaszedłem go od boku i strzelałem a ten stał sobie i pluł ogniem tam gdzie mnie nie było.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Tyle razy już to pisałem najlepiej stworzyć sobie demona rozwali smoka w kilka chwil , nawet przed chwilą grałem i stworzyłem demona do pomocy i bez kłopotu pokonał ognistego smoka z Dworu Irdorath nawet mu nie pomagałem . Demon to najlepsze rozwiązanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom