Problem Z Questami

Status
Zamknięty.

Buster90

New Member
Dołączył
21.9.2010
Posty
3
Witam wszystkich. Ostatnio naszła mnie wielka chęć na nowo zagrać w Gothica. Zacząłem sobie od jedynki by powoli dążyć do ostatniej części, jednak pojawił się pewien problem. Otóż niektóre zadania nie chcą mi się zaliczyć, mimo iż spełniłem wszystkie wymagania:

Handlarz zielem - jako że zachciało mi się dołączyć do NO to zabrałem rudę i dałem ją Laresowi, a kiedy Baal Isidro zapytał mnie czy mam jego połówkę to odpowiedziałem, że nie mam jej przy sobie. Kiedy następnym razem próbowałem do niego zagadać, to jedyną opcją był handel. Już nawet chciałem mu dać rudę za darmo, ale skończyło się to jedynie na stracie 200 bryłek. Zadanie nie chce się zakończyć

Co się dzieje na bagnach - Zrobiłem wszystko jak trzeba i już po śmierci Y'Beriona udałem się do NO, żeby dokończyć misję, jednak nie mogę porozmawiać ani z Laresem, ani z Mordragiem. Czy może być to spowodowane tym, że po zabiciu królowej pełzaczy poszedłem od razu do NO i zostałem najemnikiem, zamiast wrócić na rytuał, zwiedzić groboland orków i dopiero wtedy ruszyć się do Lee?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Też miałem problemy z zadaniem Co się dzieje na bagnach, ale co do tego pierwszego to nie jestem pewny, ale też często mam z nim cyrki. Za każdym razem zapominam jak się je robiło :p Nie musisz się przejmować nimi, bo jak ich nie zrobisz to da się grać dalej, a możliwe, że po prostu to jakieś bugi.
 

Buster90

New Member
Dołączył
21.9.2010
Posty
3
To że skończę grę to wiem, ale przepadnie mi exp, a na punkcie nabijania najwyższego lvl w gothicu mam manię XD
 

gut3k

Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
35
Hmmm cóż tak się składa, że ja również ostatnio skończyłem G1 :)

A co do twoich problemów. Masz spatchowaną wersję gry?? Bo jeżeli nie to może pobierz sobie patcha 1.08k i zacznij grę od nowa lub może samo zaczęcie gry pomoże.

A co do sprawy z królową pełzaczy to już naprawdę dziwna rzecz.  

Bardzo to dziwne. 

Przeinstaluj grę, i może zainstaluj ją w innym katalogu lub najlepiej na innym dysku. Pobierz tego patcha i rozpocznij grę. Staraj się iść z fabułą, nie wyprzedzając faktów, bo to źle działa na Gothic 1.  To powinno pomóc.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom