Problem Z Quest Packiem I Błędnym Wpisem

K4r00

New Member
Dołączył
5.3.2013
Posty
1
Witam wszystkich.

Znalazłem ostatnio moją starą płytkę z GIII, a znalezienie info o końcowym community patchu i QP + CM specjalnie do niego, przyniosło pomysł, by ponownie pobiegać po bezdrożach Nordmaru 
happy.gif


Ale mój problem jest następujący, otóż zgrywałem kiedyś kuzynowi G3, a że płytka moja w tamtym czasie była "niedostępna" (po prostu ją zgubiłem), to koleś dostał ode mnie wersję INT, która instalowała się w języku włoskim (nie dało się tego zmienić). Zainstalowałem ją swego czasu również u siebie, ponieważ potrzebowałem parę plików. Także wracając do sedna, gra w wersji INT zostawiła po sobie wredny wpis do rejestru, którego nie mogę nigdzie znaleźć. Oczywiście chodzi mi o wersję językową, bo do instalacji najnowszego QP wymagana jest wersja polska. Zadowolony kończę instalować CP 1.75, odpalam QP i wyskakuje mi takie info, że Quest Pack nie może być zainstalowany, ponieważ moja wersja gry to "Italian". 
mad.gif
 

Odinstalowałem G3 jeszcze raz, usunąłem pozostałości po folderach w moich dokumentach oraz folder z grą i użyłem RegCleanera oraz CCleanera do oczyszczenia pozostałości po grze. Zrobiłem restart i zainstalowałem Gothica ponownie, potem CP itd. ale przy instalacji QP mam to samo, czyli wersję "Italian", mimo, że instalowana była oryginalna polska wersja.

A więc pytanie do Was moi drodzy brzmi:
Jak to ominąć? Jak znaleźć ów nieszczęsny wpis w rejestrze?

Błagam pomóżcie... Szlag mnie trafia, że nie mogę pograć w jedną z moich ulubionych gier.








 
 
Do góry Bottom