Problem Z Pucharem

Status
Zamknięty.

didny

New Member
Dołączył
30.11.2006
Posty
1
witam,
gram jak wy wszyscy w gothica;p i mam taki problem. za szybko powyzwalalem miasta assasynow i przez nie uwage wyzwolilem MORA SUL. tylko nie wzialem pucharu od MASILA. nie zabilem go, bo jesli zabije nasiba odrazu miasto wyzwolone. Gdzie moge znalesc tych uciekinierow? ma ktos jakis pomysl:>? a moze jest jakis kod na ten puchar.? bo kurde mam 54, czy 55 lvl i szkoda mi sava;p ODP tu lub na maila didny/małpa/o2.pl
PS :
/malpa/ czytajcie jako @!! bo sa adboty ktore wysylaja automatycznie spam!
pozdrawiam
 

Zuben

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
23
Sam miałem takie problemy tylko poprostu przed wyzwoleniem miast ja zapisuję. Uciekinierowie o ile ich niestracisz z oczu biegają w kółko przed miastem. Jak ich stracisz z oczu znikają i tylko przybywa ci doświadczenie. Poszukaj trochę dookoła miasta a jak nieznajdziesz to wczytaj SAVE.

Co do kodów to teraz jestem w trakcie ich tłumaczenia może w końcu mi się uda i je przetłumaczę.
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(didny @ 30-11-2006, 17:26) [snapback]128766[/snapback]

witam,
gram jak wy wszyscy w gothica;p i mam taki problem. za szybko powyzwalalem miasta assasynow i przez nie uwage wyzwolilem MORA SUL. tylko nie wzialem pucharu od MASILA. nie zabilem go, bo jesli zabije nasiba odrazu miasto wyzwolone. Gdzie moge znalesc tych uciekinierow? ma ktos jakis pomysl:>? a moze jest jakis kod na ten puchar.? bo kurde mam 54, czy 55 lvl i szkoda mi sava;p ODP tu lub na maila didny/małpa/o2.pl
PS :
/malpa/ czytajcie jako @!! bo sa adboty ktore wysylaja automatycznie spam!
pozdrawiam



spróbuj

spawn body_XXXX ( XXXX- nazwa kola ) jesli trzymał puchar przy sobie to powinien być na ciele.
ew.

spawn XXXX jesli trza go killnąć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom