Problem z OKIEM INNOSA

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam straszny problem gram w NK i właśnie wróciłe po zabiciu Kruka do Khorintis i poszedłem do Vatrasa po czym kazał mi naprawić oko po udaniu się do Beneta nie ma takiej opcji przy rozmowie żeby mi naprawił w G 2 nie miałem z tym problemu!!! Natomias w NK coś takiego mam może to przez to że za wcześnie uwolniłem kowala?? Jężeli ktoś zna kodzik który może mi pomóc to niech napisze w odpowiedzi! chodzi o taki kod żeby bardzo nie namieszał chyba że bedzie wyjścia!!
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
jest chyba !!!!! kod na przeniesienie się do danych rozdziałów - morzesz chyba rozdział od nowa zaczać(nie wiem nie prubowałem) insert sh(sch- nie wiem który) to story helper- przenosi do rozdziałuw z KOniecznym sprzetem np OKO INNOSA :? jakby co to nie moja wina......chociarz ty juz nie masz co ztracic
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
tzn ze jak gram w NK i uwolmnilem juz Kowala i teraz ide zabic kruka to co ?? od nowa mam grac ??
 

bardek

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
11
na oko jest kod ale go nie znam bo na nich nie gram (chyba ze sie nudze
sad.gif
)mianowicie wpisujesz "marvin" wyrzucasz oko na ziemie i nie pamietam dokoladnie ale wystarczy chyba ze wpiszesz sef (postac musi byc nakierowana na oko :!: )i wyskakuje nazwa teraz musisz pokombinowac
 
A

Anonymous

Guest
ej koles jak mogl wziasc oko innosa z kamiennego kregu jak on nie moze tam isc bo mu bennet nie chce naprawic o bvoshe N/C
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom