Problem Z Mrocznymi Tajemnicami

Status
Zamknięty.

Valdemarus83

New Member
Dołączył
16.10.2019
Posty
4
    Witam, zainstalowałym na nowym komputerze, gothic 1 + system pack+ paczkę teksturową+player kit oraz Mroczne tajemnice 2.02, ale po odpaleniu mam błędy w teksturach u niektórych postaci, no i nie wiem czy tak powinny być, ale menu gothica nie jest z mrocznych tajemnic, może mi ktoś poradzić co z tym zrobić?, dodam ,że przeinstalowywałem ale bez zmian.
U dołu wrzuciłem dwa zrzuty, pierwszy wygląda poprawnie, zaś drugi, menu, czy nie powinna tam być grafika morcznych tajemnic i logo poziomkaz?
 
 

Attachments

  • Clipboard01 gothic.jpg
    Clipboard01 gothic.jpg
    104 KB · Wyświetleń: 1
  • Clipboard01gothic menu.jpg
    Clipboard01gothic menu.jpg
    81,1 KB · Wyświetleń: 1

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Hmmmm... Spróbuj wszystko sprawdzać po kolei czyli.
1. Zainstaluj Gothica (najlepiej nie na dysku C) plus patch z naszej instrukcji
2. Sprawdź czy normalny gothic się odpala.
3. Zainstaluj Mroczne tajemnice
4. Sprawdź czy mod działa
5. Zainstaluj tekstury
6. i jeszcze raz sprawdź czy wszystko działa
 
To menu wygląda jakby zostało dodane przez jakieś teksturpaki. Chociaż w podpisie masz podane jakby MT były zainstalowane
 

Valdemarus83

New Member
Dołączył
16.10.2019
Posty
4
Po przeinstalowaniu, wszystko niby działa już dobrze, tylko mam problem, oczywiście zainstalowałem mod direct x 11 i chciałem uruchomić ustawienia, tak jak to widziałem jak robił pewien gość na filmiku, czyli klawiszem f 11 , u mnie niestety na laptopie ten klawisz tylko przyciemnia obraz, nic poza tym, jak mam uruchomić ustawienia by móc sobie swobodnie manewrować w ustawieniach?
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Pewnie przycisk F11 masz połączone z innymi klawiszami funkcyjnymi. Przytrzymaj klawisz "Fn" (w okolicach spacji) i kliknij F11 .
 

Valdemarus83

New Member
Dołączył
16.10.2019
Posty
4
Dark Fenix napisał:
Pewnie przycisk F11 masz połączone z innymi klawiszami funkcyjnymi. Przytrzymaj klawisz "Fn" (w okolicach spacji) i kliknij F11 .
Dzięki wielkie pomogło, mam jeszcze jedno pytanie, chciałem uruchomić konsolę, otworzyłem okno postaci, wpisałem marvin zamknąłem i pojawił mi się w lewym górnym rogu napis, test mod on, ale ni jak nie idzie uruchomić konsoli żadnym klawiszem?
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Zapewne znowu klawisz Fn plus F2.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom