Problem Z Lodowym Smokiem

Status
Zamknięty.

Mikser_

New Member
Dołączył
17.3.2010
Posty
2
Witam mam taki problem, aktualnie gram paladynem mam 20 poziom no i pierwszy raz doszedlem do tego etapu gry zabilem juz trzy smoki - bagiennego,ognistego i kamiennego no i przyszla teraz pora na lodowego ;>
problem w tym ze juz jestem na miejscu i po rozmowie z nim zaczynam atakowac, niestety nie zadaje mu zadnych obrazen,
bylem tak zdesperowany ze uzylem kodu zeby sie przelaczyc na tego smoka i wylaczyc mu God moda ale niestety nawet to nie pomaga, czy ktos mial albo wie jak rozwiazac ten problem ?

to blad gry czy czegos niemam zrobionego ?
prosze o pomoc ;)
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
dziwne, ten smok nie powinien być nieśmiertelny, a próbowałeś użyć deszczu ognia?? Ten czar szybko zabija smoki :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czyli porozmawiałeś z nim naładowanym okiem Innosa. Lodowy smok bardzo szybko regeneruje życie i może nie odczuwasz tego?
A nie masz przypadkiem pomocnika Biffa? ON może atakować smoka a ty odciągasz jego uwagę (też nie umiałem go zabić i mi Biff pomagał)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
No dobra... jako nowy masz taryfę ulgową to będę miły :p. Ale opcja szukaj nie boli, szczególnie że temat jest przypięty i nawet nie trzeba specjalnie się wysilać by go zauważyć ;). http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/19311-lodowy-smok/ Powinno pomóc, jeżeli dobrze zrozumiałem Twój problem.

Ave
 

Mikser_

New Member
Dołączył
17.3.2010
Posty
2
No dobra... jako nowy masz taryfę ulgową to będę miły :p. Ale opcja szukaj nie boli, szczególnie że temat jest przypięty i nawet nie trzeba specjalnie się wysilać by go zauważyć ;). http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/19311-lodowy-smok/ Powinno pomóc, jeżeli dobrze zrozumiałem Twój problem.

Ave


WIELKIE dzieki, jakos zadko kiedy obsluguje forum i probowalem znalesc cos o tym no ale niestety, dlatego zalozylem ten temat, sorry ;)
anyway ... problem rozwiazany jeszcze raz dzieki ! :D
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom