Problem Z Kuszą Na 10 Poziom.

Status
Zamknięty.

oleG

Member
Dołączył
5.5.2009
Posty
51
Ostatnio postanowiłem zabrać się za osiągnięcia w Risenie. Cały czas aż do teraz nosiłem pierścień +1 do kuszy i jakoś tak wyszło, że na 6 czy 7 lvl kuszy nie zdjąłem pierścienia i zacząłem pobierać naukę u Edgara (strażnik w mieście) czy jakoś tak. Wbiłem 10 lvl kuszy nosząc pierścień i klops. Z tego co mi się wydaje to muszę mieć normalnie poziom 10 kuszy aby zaliczyło mi osiągniecie ''Strzelec wyborowy'', a Edgar jak zdejmę pierścień już mnie nie chce uczyć na 10lvl. Innego nauczyciela nie znalazłem albo o nim nie wiem. Co zrobić? Czy jak będę miał kolejny rozdział to Edgar się tak jakby ''zresetuje'' i będzie mnie mógł uczyć? Czy może znacie innego nauczyciela w rozdziale 3? Jak coś próbowałem go raz powalić i użyć żartu ale nadal pamięta, że mnie nauczył kuszy na 10lvl. Proszę o pomoc.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Bug. Widze 2 możliwości wyjścia z tej sytuacji:
1. Wczytać save'a sprzed nauki u Edgara, ale podejrzewam, że takiego nie masz, albo strasznie daleko w tyle.
2. Za pomocą kodu edit PC_Hero - umożliwia nam edycję postaci i tam klikasz skills i masz kolejen okno gdzie jest umiejętnośc Crossbown i ustawiasz 10 zatwierdzając ENTERem.

PS. nikt inny nei uczy kuszy do 10poziomu tej umiejętności.
 

oleG

Member
Dołączył
5.5.2009
Posty
51
Ok, dzięki. Przed ognistym tytanem użyję kodu bo wtedy znaczenia już to nie będzie miało. Problem rozwiązany.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom