Problem Z Dwoma Questami

Status
Zamknięty.

picior

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
2
Wiec ... jestem teraz miescie ktore nazwya sie Montera. Pierwsze zadanie ktorego niemoge wykonca to zabicie wygladnialych wilkow , gosc ktory mi to zlecil powiedzial ze tych wilkow niespotkam na otwartej przestrzeni tylko gdzies w jaskini w poblizu Montery . Przeszukalem wszystkie jaskinie wokol Montery i w zadniej nibylo wilkow , no byly ale jak szedlem do montery to juz je wszystkie zabilem ... laze i szukam tego od 3 dni :/ drugie zadanie ... nikt mi go niezlecil ale wyczytalem w solucji kiedy szukalem zadania z wilkami , bylo napisane ze mistrz areny w Monterze trzyma w swojej ukrytej skrzyni zlota liste ,Ten mistrz areny przycina sobie na boku siano , a Marik niemoze sie o tym dowidziec . Bylo napisane ze kiedy dostarcze liste marikowi to bedzie uznane jako zadanie , ale jak ja mu nioste ta liste to nic sie niedzieje . Kiedy z nim rozmawiam niemainnej opcji rozmowy jak tylko - "nauczysz mnie wlaki ?". Kurde mam 73% reputacji a potrzeba 75% PROSZE POMORZCIE :((
 

radek_rut

New Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
29
Te wilki są w jaskini przy drodze do montery. Dokładniej: jak idziesz od farmy Domenika do montery krótszą drogą to są po lewej stronie,bardzo blisko samej Montery. Nie mają one zwykłej nazwy typu "wilk" tylko jakąs bardziej rozbudowaną. Dokładniej nie pamiętam jaką. Coś w stylu "wygłodniały wilk". W tej jaskini znajduje sie miecz Wanzela(tego paladyna z Cap Dun). A jeśli chodzi o tego marika to najpierw musisz podjąć zadanie o donoszeniu mu o jego ludziach.
 

picior

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
2
HEH ...co do wilkow to juz w tej jaskini ich tam niema pisalem ze oczysicialem ta jasiknie i to byla wlasnie ta bo miecz zabralem z tamtad :p (teraz niewiem gdzie jest ten piepszony Wenzel bo w cape dun niewidze go :) a;e mniejsza o to ) Jesli chodzi o to drugie zadanie to je podjolem , chyba ze niechodzi c o to zadanie co trzelaba lazic po ludzich i pytac co mysla o Mariku :p BEZ SENSU TO JEST !! jedno zadanie mi brakuje i niemoge zrobic :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom