Problem Z Dużym Plikiem .zip

Status
Zamknięty.

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Witam,
otóż po sciagnięciu 4.5GB pliku przy 40% winRAR pokazuje blad z komunikatem, ze prawdopodobnie na dysku jest za mało miejsca (wolne miejsce to ponad 380GB). Dzieje się tak, za każdym razem nawet po ponownym sciagnieciu pliku.
Spotkał się już ktoś z tym ?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Rozumiem, że ściągasz przez przeglądarkę, spróbuj inną lub przez torrenta.
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Sciagnałem najpierw przez Chrome, potem przez FlashGeta, ten sam błąd. Na dysku systemowym mam tylko 2GB wolnego miejsca ale sciągam plik na dysk D: gdzie jak mowilem mam 380GB, może to być spowodowane mala iloscia miejsca na systemowce ? z tego co wiem pliki nawet jak ida na dysk inny to tempy przechodza przez systemowy, mam racje ?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Tak, masz rację, jak wypakowuje to najpierw na dysk systemowy, a potem przenosi tam gdzie kazałeś.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jaki masz system operacyjny?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
A więc uruchom Menedżer zarządzania dyskami (kombinacja znaczek windows + r - czyli okno uruchom) wpisując "diskmgmt.msc" w uruchom. Teraz powinno ci się pojawić takie okno:
diskmgmt.png

Teraz możesz np. zmniejszyć partycję D za pomocą polecenia zmniejsz wolumin i całe miejsce zabrane od partycji D przekazać C:
diskr.png
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Mogę zemniejszyć partycję D:\ ale nie mogę rozszerzyć partycji C:\ ponieważ opcja ta jest niepodświetlona.
diskil.jpg
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://www.porady.org/zmiana-rozmiaru-partycji-windows-7-vista-xp/

To może ci pomóc.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia dlaczego tak ci się dzieje. Na pewno jakbyś poleciał z tym problemem na jakieś forum komputerowe, to otrzymałbyś odpowiedź. Od siebie polecam Forumpc.pl .
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
No napisalem na sevenforums.com i mniej wiecej juz wiem ocb także temat do zamknięcia i dzięki za odpwiedzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom