Problem Z Artefaktami

Status
Zamknięty.

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Witam. Mam pewien problem a mianowicie chodzi o to że mam wszystkie artefakty Adanosa i Robhar, Xsardas nie chcą ze mną rozmawiać, mówią coś w stylu "nie zawracaj mi głowy". Nie wiem co robić może to dlatego że nie zbieram artefaktów w takiej kolejności jak pisze w instrukcji tylko najpierw z Nordmaru potem z Gothy, Trelis i Varantu (z Gothy musiałem użyć cheata bo zabiłem demona nie wziąłem pierścienia i odbudowałem Gothę).
Proszę pomóżcie.


P.S
Jak ktoś ma save'a przed rozmową(lub po) z Robharem to mile widziany pod ningiuti@o2.pl

Ślepych tu nie ma, więc się opamiętaj, a nie rozmiar czcionki 7 dajesz... :/
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Kolejnosc jest niewazna, jak masz wszystkie piec to musisz zabic rhobara i zabrac berlo varantu ,a pozniej udac sie do isthar zabic zubena i wziasc kostur wiecznego wedrowca wtedy Xardas powinien z toba rozmawiac..
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Miałem coś podobnego. To jest mega bug. Trzeba preinstalować i zacząć odnowa :(
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wcale nie żaden bug. Chyba napisał, że użył kodu na pierścień z Gothy. A więc nie zaliczyło Ci się zadanie za zebranie tego pierscienia, a więc i to za zebranie wsytkich artefaktów. Więc raczej o artefaktach sobie z nikim nie pogadasz.
 

AUstralian Magic

New Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
23
Ja Ci moge wysłać save'a z szatą Adanosa pierscieniem i koroną innych nie posiadam :p chyba że zaraz po wybraniu drogi Innosa Beliara lub Adanosa
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
CYTAT
Wcale nie żaden bug. Chyba napisał, że użył kodu na pierścień z Gothy. A więc nie zaliczyło Ci się zadanie za zebranie tego pierscienia, a więc i to za zebranie wsytkich artefaktów. Więc raczej o artefaktach sobie z nikim nie pogadasz.


Jeśli masz przedmiot w ekwipunki, zadanie zostaje uznane za zakończone. I tu ich nie obchodzi czy zabiłeś demona, czy wpisałeś kod. A co do save, to może on nie działać. Tak jest stworzony G3, że przesyłanie savów rzadko kiedy skutkuje :(
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Problem w tym że mam i nic nie działa, a savem można zawsze spróbować tylko spec od savów gdzieś się zapodział
 

Erix221

New Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
3
wiem o co chodzi... ;p bo wiesz jeśi wpisałeś givei dalej na ten pierścień to zadania nie zaliczyłeś ale jak wpiszesz "spawn i coś tam dalej" to powinno pisac że masz zaliczone zadanie :D to tyle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom