Problem Z Arcania

Status
Zamknięty.

kszyp5

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
4
Witam, mam problem z grą...mam oryginalną ...kiedyś miałem pirata i normalnie chodziła a teraz oryginał nie chce się wgl włączyć... zainstalowałem all i wszystko jest git tylko jak włączam to nic się nie pokazuje ...w procesach pokazuje się tylko na chwilkę...proszę o pomoc...

Mój Komp:
Windows XP sp3
Ram 2GB
Procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+ 2.41 GHz
Grafa Gforce 9600 1GB
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Usunąłeś pozostałości po piracie? Może pliki się gryzą i nie pozwalają uruchomić. Patch i Hotfix oczywiście zainstalowany?
 

kszyp5

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
4
kilka razy robiłem formata więc pozostałości nie ma... zainstalowałem patcha i dalej się nie włącza...:/
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
aktualizowałeś PhysX i DirectX?
 

kszyp5

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
4
hotfix i patch nie pomogły...teraz czekam na nowe stery do grafy i zaraz zobaczę xD

ok problem rozwiązany :D thx :D proszę o zamknięcie :)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Na przyszłość: nie pisz postu pod postem. Istniej opcja edytuj.

To może podziel się swoim doświadczeniem i powiedz, co zrobiłeś, że jest już dobrze. Tak dla przyszłych pokoleń :)
 

ArvoxPL

New Member
Dołączył
21.7.2011
Posty
1
Witam.
Przechodzę początkowy tutorial a następnie nasz Bohater się budzi i tu się zaczyna problem, ponieważ w okolicach bramy tej wioski sypią mi się tekstury, czyli zamiast głowy mam czarne tło a zamiast rąk gałęzie.... lub coś innego. Grę kupiłem wczoraj oryginalną, nigdy nie miałem pirata tej gry. Sprzęt mam odpowiedni do tej gry, powinna ona mi chodzić na full detalach a nawet mi się tekstury sypią na minimalnych detalach... Odpiszcie szybko co mam zrobić bo to szału można dostać, ponieważ mam nowego kompa i nie wiem czyja to wina :(
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Patch i Hotfix zainstalowany? Sterowniki najnowsze?

Arcania jest bardzo skopana optymalizacyjnie. Tnie się nawet na najlepszych komputerach.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zrób dokładnie to co radzi ci szkelo. W pierwszej kolejności patche i aktualizacja sterowników.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zakładam, że problem rozwiązany. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom