Problem Z Antyvirem

Status
Zamknięty.

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Wszystko było spoko do dziś, patrze miga mi ikona antyvirusa na przemia z białym wykrzyknikiem na czerwonym tle..no to patrze o co chodzi i jest
Uwaga baza wirusów nie jest aktualna ma ponad 15 dni
No to myśle ok zrobi aktualizajcie i beezie gut, no ale własnie próbujac aktualizować nie udaje sie gdzy pojawiaja sie nastepujace komunikaty

QUOTE
...Ustanowienie połaczenia z serwerem nie było możliwe
...Funkcja: CopyFile. Otwarcie strumienia przy kopiowaniu pliku: update.cod.z\do katalogu C:\Prog....

Moze mi ktoś poradzić co zrobić ?
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Sebek , proponuje ci , żebyć przeinstalował antiwira , a jeśli problem będzie się powtarzał to sciągnij sobie firewalle i zonealarm , jeśli jednak jesteś bardziej przekonany do antywirów kup sobie Kasperskiego (polecam wszystkim) przez allegro
smile.gif


Pozdro Cahir
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Piszesz:
QUOTE Ustanowienie połaczenia z serwerem nie było możliwe

Znaczy to że serwer z którego ma być zrobiony update ma jakieś problemy bądź też zmienił swój adres ( w to raczej wątpie). Po prostu poczekaj parę dni na to aż serwer MKS zostanie naprawiony. Poza tym nie zaszkodzi zrobić to co radzi Cahir.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE Znaczy to że serwer z którego ma być zrobiony update ma jakieś problemy

Być może. Ale jeśli problem będzie się powtarzał to możesz jeszcze zrobić coś takiego: Wejdź na oficjalną stronę producenta i poszukać zakładki download. Powinien się tam znajdować plik instalacyjny z bazą danych wirusów. Po prostu kopiujesz go gdzie chcesz i uruchamiasz a program sam wyszykuje gdzie znajduje się antywir i dokonuje aktualizacji.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (ReZiWiz @ 23-10-2005, 15:26) Kliknij prawym na ikonke w tray'u i uruchom mks_udpate. Następnie gdy się Mks_udpate uruchomi, kliknij w Aktualizacja. Teraz w polu serwer zmień opcje na Http. W polu adres wpisz: http://80.72.33.122/mksupdate/mks_update_2005. Teraz kliknij w Aktualizuj :]
nie idzie pozatym, klikajac na ten link wyskakuje brak strony czy cos w tym stylu.. ale takie rozwiązanie mi sie podoba, jakbys mógł to dopracować,a by ten link działał
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom