Problem W Nowym Obozie ;/

Status
Zamknięty.

Ami100

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
10
Otóż mam kolejny problem... zdecydowałem się grać szkodnikiem w 2 rodziale po zabiciu Królowej Pełzaczy ... Jarvis ( stoi przed wejściem do nowego obozu) zaczepia mnie i mowi że Lee napewno da mi szanse na najemnika i że mam z nim pogadać gdy do niego ide i chcę z nim pogadać to jest tylko opcja ,,KONIEC''
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Niestety, możliwość bycia najemnikiem będzie w późniejszych rozdziałach gry. Zamiast tego na pewno będziesz mógł kupić lepszy pancerz dla szkodnika.
 

michalnl007

New Member
Dołączył
30.8.2010
Posty
1
W 2 rozdziale nie można być najemnikiem, to że ciebie zagadał to błąd gry. Zdobądź jeszcze almanach i rozpocznij 3 rozdział. Wtedy możesz zostać najemnikiem.
 

Razor13

Member
Dołączył
25.8.2010
Posty
55
Albo jeszcze musisz zrobić tak bo Y'Berion musi zginąć dopiero wtedy mówisz Saturasowi wszystko i dopiero możesz być najemnikiem albo już nie wiem .. :p
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Dopiero w 3 rozdziale możesz zostac najemnikem;p z brzydką zbroja taki mały off-top;p a Jarvis do cb zagadal bo wg gry powinines odrazu udac się do Col Kaloma i dostac qeusta z Almanachem i dopiero po zemdleniu Y Beriona udac sie do NO rozpoczynajac 3 rozdział;p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom