Problem Przy Uruchamianiu Gry

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?x3daudio1_7

http://img703.imageshack.us/img703/7987/beztytuuutk.jpg
Pobieramy pliczek i wklejamy do katalogu z grą. jeśli okaże się, że takowy plik już tam jest to nie nadpisuj go tylko usuń stary i wklej ten pobrany.

Choć po chwili zastanowienia to problemem może być directX

Zainstaluj najnowszą poprawkę z czerwca.

http://www.softwarepatch.com/windows/directx.html
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Po chwili zastanowienia, to może być niezły burdel w systemie, więc ostatecznie format i postawić system od nowa, często pomaga...

Ale najpierw spróbuj tak jak yeed pisze.
 

sabaton

New Member
Dołączył
23.1.2011
Posty
24
yeed ta twoja roda pomogła :) w koncu idzie normalnie i kaze mi napisac cd-kod a nie tak jak wcześniej. Myślę że to już pomogło. Wiec jak dla mnie to koniec tematu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Dla zdrowia kompa zainstaluj pełen pakiet z directX9 june2010, który ci podałem.

Po ściągnięciu rozpakuj pilik i w nim masz exe. Przyda się na przyszłość.
 

sabaton

New Member
Dołączył
23.1.2011
Posty
24
ok wielkie dzięki :) G4 kupiłem juz w październiku a dopiero tera zdecydowałem sie na forum opisac mój problem. Jeszcze raz wielkie dzięki :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jak coś polecamy się na przyszłość :)

Zawsze możesz zaglądać na forum częściej ;)

Udanej rozgrywki. Poinstaluj Hotfixa i patch
 

sabaton

New Member
Dołączył
23.1.2011
Posty
24
Ok zastosuję się do twoich rad :)

moge prosić i link do Hotfixa i patch-a?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Po uruchomieniu gry powinno ci z automatu ściągnąć hotfixa i patch. Jak nie to zerknij do naszego działu download. Tam znajdziesz hotfix i patch. W razie pytań wal.
 

sabaton

New Member
Dołączył
23.1.2011
Posty
24
To że nie mam dzwieku pod cza gry to to ze nie mam directX9 june2010,? Bo ja go próbowałem zainstalować ale coś mi chyba nie wyszło by było trzeba wpisać cd-key
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Gdzie trzeba wpisać CD Key ?
 

sabaton

New Member
Dołączył
23.1.2011
Posty
24
po sciagnieciu tego co mi dałes w linku i zainstalowaniu wyskakuje mi to "Driver Detective" no i jak to klikne tokaze mi pisac CD Key. Ale to chyba jest nie wazne. Nie wiem co moze powodowac brak dzwieku w grze :/
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Polecam użyć narządu wzroku i mózgownicy. Ja ci nie kazałem ściągać Driver Detective...tylko DirectX9

Masz to opisane [Click here to Download] a nie ten wielki niebieski napis download.


Zero myślenia...wystarczy się przyjżeć, a nie jak muł klikać gdzie popadnie.
 

sabaton

New Member
Dołączył
23.1.2011
Posty
24
O rany, ale zemnie muł. Jak zawsze zle przeczytałem i źle zrobiłem :/ . Dzięki że masz cierpliwość mi tłumaczyć :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zaintaluj. Sprawdz. Dzwięk w grze(ustawienia)
 

sabaton

New Member
Dołączył
23.1.2011
Posty
24
Normalnie ściągnełem i przy instalacji wyskakuje mi że
"Instalowane oprogramowanie nie przeszło testów zgodności z systemem Windows XP umożliwiających uzyskanie logo Windows"
Co to może znaczyć?
Dobrze ściągnełem directx_Jun2010_redist ?
 

Diogo

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
5
Witam. Mam problem z Arcania. Ściągnąłem niedawno Polska wersje,(wiem, że to godne pożałowania ale niestety nie miałem wyjścia , za co z góry przepraszam) instalacja przebiega pomyślnie kopiuje wszystko co trzeba i chce uruchomić grę pojawia się czarny ekran jak przy starcie gry i nagle wyskakuje komunikat ze program Arcania przestał działać. Początkowo myślałem, że coś źle zainstalowałem ale po powtórzeniu tej czynności 4 razy cały czas wyświetla się to samo. Prosze pomozcie mi. Mój sprzęt to Laptop system Vista, SP2, 4GB RAM, Procesor Intel Core 2Duo T6500 2.10GHz, Karta graficzna NVIDIA GeForce G 105M. Z góry dziękuje za pomoc.

PS.
To mój pierwszy post. Wiec jak jest z nim coś nie tak to sory.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Po pierwsze- nie wspieramy piractwa, więc nikt Ci tu oficjalnie nie pomoże. Do tego powinienem usunąć Twój post.

Druga sprawa- fakt, że masz taki problem, może być (to wielce prawdopodobne) spowodowany właśnie piracką wersją gry. Nigdy nie wiadomo do końca, co tak naprawdę ściągasz i czy nie zainfekujesz sobie kompa.

Podsumowując- uzbieraj kasę lub poczekaj aż gra znacząco stanieje i wtedy kup sobie oryginała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom