Problem I Kilka Pytan

Status
Zamknięty.

jadupl

New Member
Dołączył
15.9.2007
Posty
13
Witam przedstawie tutaj :p moj problem i pare pytan:

1.(PROBLEM-HELP) Jestem w G3 w Monterze. Jestem w momencie gdzie jak bede mial 75 reputacji to bede mogl zaatakowac miasto(rewolucja) sęk w tym że ja nie moge juz zadnego questa zrobic. Mam 71 Repturacji a jak patrzylem na solucjach/podanikach to powinienem miec jeszcze pare questow u Bradley'a Dennis a ich nie mam. :p CHcialbym zaznaczyc ze jak kradlem liste Bradleyowi to mnie zobaczyl i ja go urabalem i nie moglem mu potem jej oddac wiec rzucilem na niego zaklecie Amnezja i udalo mi sie oddac ta liste ale nie moglem potem nic mu powiedziec po tym jak oddalem liste :/. A sprawa z tym Dennisem tez tak wyglada ze ja go chyba nie wiem (na 70%) tez go ubilem bo tam w rozmowie bylo pare opcji a ja wybralem ta z :p przemoca ficzyczna. <---<< Ale tego nie jestem powien moze to byl ktos inny. Wiec pomozcie co mam zrobic abym mial te questy co powininem miec. Rzucic na Dennisa "amnezje"?. prosze o pomoc :p

Pytania:
1. Czy to prawda ze jak sie pokona 3 miasta to nie mozna potem dokonczyc gry bo cie orki za kazdym razem atakuja?

2. Pomijajac sprawe z Montera gdzie mam sie udac czy do Normandu Faring>itd. czy na pustynie?

3. Gdzie moge znalezc szczaw królewski ??:>:p^^



OK Z GORY DZIEKI ZA POMOC :]
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Pytania - Odpowiedzi
1. I tak i nie. Prawda, że Cię atakuję, ale grę możesz ukończyć zawsze i to chyba nawet wszystkimi ścieżkami (nie jestem pewny co do Beliara). Jak grasz po stronie Innosa to i tak musisz zabić wszystkich orków w Myrtanie. Jako sługa Adanosa, to właściwie chodzi tylko o Nordmar i Varrant. A słucha Beliara zaś, musi jedynie Mieć reputację u Asasynów i musi zabić Króla (nie dam głowy za poprawność ostatniego fragmentu mej wypowiedzi).

2. A do Xardasa (czyt. Nordmar, ale dalej nie powiem - wskazówka - Klan Wilka). Potem sam Normar i Varrant... A potem sam zdecyduj.

3. Jeden znajdziesz obok jaskini na południowy-zachód od Geldern (gdzie można też zrobić część zadania "Tajemnica Mezina (jakoś tak), kupca asasyna) , nie wiem gdzie jest reszta, ale na życzenie się dowiem.

A teraz twój problem.
Czy oddałeś listę Marikowi? Jednocześnie - czy zrobiłeś zadanie "jak lojalni są wobec orków ich najemnicy"? Czy wydałeś Sanforda? Czy zamieniłeś niewolników na wykopaliskach? Czy zabiłeś złodziei zboża? itd. itd. itd.
Mógłbym się pytać w nieskończoność, bo nie wiem co już zrobiłeś, czego nie. Możesz po prostu iść do następnego miasta, a szturm na Montere zacząć jak już wybierzesz drogę Innosa ( o ile wybierzesz )
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
To na koniec gry w zasadzie, jak już masz wszystkie artefakty Adanosa, to wybierasz do której kapliczki idziesz. Jak Beliar, to od Zubena musisz wziąść jego kostur i pójść to świątyni w Marrakeszu chyba (tam na wybrzeżu, blisko tej wiochy gdzie krwiopijce ćpały bagienne ziele i był uwięziony mag wody), tam gdzie było zadanie cośtam Gościnność. Czy cuś takiego.

Innos - bierzesz od Króla Berło Varantu, idziesz do klasztoru w górach Nordmaru.

Adanos - idziesz do Xardasa, gadasz z nim. On ci wyjaśni.

W zasadzie do nikogo chyba reputacji nie potrzebujesz... Innos to po prostu można zabić króla, Xardas - Zubena i Króla, Beliar żeby jego ścieżkę obrać to chyba też możesz zabić Zubena po prostu...ale nie jestem pewien tutaj. Generalnie chodzi przy królu o berło a przy Zubenie o kostur.

Jak pisze Króla to chodfzi mi o tego w Vengardzie o_0
 

jadupl

New Member
Dołączył
15.9.2007
Posty
13
A z tym Innosem to trzeba zabic króla :pw Mytanie czy Zubena?

:p Jak sie spotkam z Xardasem nie bedzie chcial mnie bic :p ^^?
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Xardas nie powinien chyba że mu cos zrobiłeś wcześniej :p

Król - to ten w Vengardzie...innos ci powie co masz zrobic
 

jadupl

New Member
Dołączył
15.9.2007
Posty
13
OK Thx mam jeszcze jedno pytanko :p czy istnieje mapa na ktorej sa zaznaczone artefakty Adanossa? :p I moglibyscie dac linka do mapy z pucharami (gdzies widzialem ale nie pamietam gdzie)?

Z góry dzieki :p




OK nie trzeba nie zauwazylem w przyklejonych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom