Problem - Gotha

Status
Zamknięty.

antykiller

New Member
Dołączył
31.8.2008
Posty
10
Mam takie pytanie, gothe podbiłem już na początku gry. Teraz czytam slucje i widzę że do przejścia gry potrzebny jest artefakt z ciała demona, a ja prawdopodobnie wziąłem ten artefakt i chyba go sprzedałem( nie mam go w ekwpiunku) Czy teraz muszę zacząć gre od nowa? Czy też mogę grać dalej?
Jestem na etapie odbijania kolejnych miast z buntownikami, narazie nie znalazłem xardasa.
czy pierścienie pojawi sie w późniejszym etapie gry? Teraz Gotha jest już zamieszkania przez butowników.
Proszę o porade.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Albo byś musiał odnaleść kupca któremu sprzedałeś lub niestety wcześniejszy zapis albo nowa gra ^_^
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Pierscien Adanosa i na zielono napis "Pierscien zycia" +50 pż. Jestes pewien ze wziales pierscien z demona? jak nie znajdziesz go u kupcow ratuje cie tylko kod.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Jest taka sprawa, że Artefaktów Adanosa chyba nie da się sprzedać, ale mogę się mylić. Poza tym wątpie, żeby go sprzedał bo jego wartość to 1. Prędzej nie wziął pierścienia z demona, co oznacza, że żeby przejść grę musisz użyć kodu.
 

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
Artefakty Adanosa da się sprzedać i to muszę przyznać za dużą sume. Sam kiedyś potrzebowałem kasy na zbroje paladyna i z desperacji sprzedałem tki naszyjnik tylko nie pamiętam jak się nazywał. Wziąłem go z orkowego przywódcy któregoś z miast. Więc jak koledzy wcześni9ej powiedziali musisz znaleść kupca co mu go sprzedałeś.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Możliwe, że się da, ale tylko Amulet opłaca się sprzedać (75 000), a wszystko pozostałe ma wartość 1, więc nie sądze, chyba, że kupował coś dużego i dokładał wszystko co uważał za niepotrzebne i wartościowe. W tym przypadku pomylił się w obu.
 

antykiller

New Member
Dołączył
31.8.2008
Posty
10
Dzieki za pomoc, ale już udało mi sie wybrnać z tego problemu.
Teraz mam inne pytanie... Czy w mieście Geldern jest coś ważnego, nie wiem czy zrobiłem coś źle, ale tylko jak wejde do siedzieby ich wodza, ten od razu chce mnie lać? tak ma być? Mam z nim walczyć?
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Musialeś podbić za dużo miast... Można tylko 2...Ratuje cię tylko poprzedni save...
 

Figo&

New Member
Dołączył
28.8.2008
Posty
3
Grałem w gothic 3 kilka razy. Podbijałem gothe ale nie można nic wyjąć z demona!!!
Trzeba wziąść od kogoś zadanie??? ?
Pomocy!
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Zgadzam sie z Arminas ja też miałem problem ale tylko w faring i geldern mi zostało i jakoś przeszłem po prostu zabawiłem sie w bohatera w faring zamiast kupić zabiłem wodza i wywołałem zamieszki ale dało sie przejść tylko musiałeś być dobrze nastawiony.Ale jednak bym odradzał zdobywanie samemu miast,i polecam cofnąć seva

Co do figo nie trzeba brać zadania pierścień jest ciągle w posiadaniu demona,ale dosyć ja go zdobyłem jak pogadałem z Gornem przy bliskim posterunku orków i go uwolniłem,i mi przekazał informacje o demonie i jak sam chciał go zabić oraz o ile pamiętam daje ci pierścień
 

antykiller

New Member
Dołączył
31.8.2008
Posty
10
jak to dwa? Ja podbiłem juz 3: Montere, Cape Dun i Silden.
W żadnym z nich nei miałem czegoś takiego.
Save przed podiciem trzeciego - Silden nie posiadam.
Czyli bez Geldern się obejdzie?
W solucji na stronie pisze wynika że Vak jest i w Geldern i w Trelis...?
Czyli w końcu gdzie mogę go spotkać?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT

jak to dwa? Ja podbiłem juz 3: Montere, Cape Dun i Silden.
No właśnie. 2 miasta można podbić bez żadnych konsekwencji ze strony orków. Gdy podbijesz trzecie to automatycznie po spotkaniu wodza w jakimkolwiek mieści Myrthany, będą cię atakować.
CYTAT
W solucji na stronie pisze wynika że Vak jest i w Geldern i w Trelis...?

Vak jest w Trelis na 100% i nie opuszcza go. Być może błąd w solucji.
 

antykiller

New Member
Dołączył
31.8.2008
Posty
10
o cholera
czyli gre mam przechodzić od nowa? czy solucja to tylko jeden ze sposobów przejścia gry? BO słyszałem że są bodajże 3.
No i czy ten Vak gdy do niego pójde też będzie chciał mnie lać?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
No i czy ten Vak gdy do niego pójde też będzie chciał mnie lać?

Tak, ale jeśli go zabijesz i ograbisz, to jeden z Artefaktów Adanosa będzie już twój.
Co do gry. Nie musisz zaczynać od początku, chyba... Jeśli tylko uda ci się zdobyć Artefakty Adanosa, to już nic ci nie przeszkodzi w przejściu gry.
 

antykiller

New Member
Dołączył
31.8.2008
Posty
10
no podbiłem i Geldern i Tralis, ale czy tam NIEZBĘDNA do przejścia gry jest mapa z artefaktami?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom