Poziom Trudności

Status
Zamknięty.

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
W tym temacie napiszcie na jakim poziomie trudności przeszliście Gothic3??

Ja przeszedłem gre na normalnym poziomie i musze przyznac ze sprawił mi odrobine problemow. Moze kiedyś zagram na trudnym :D
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja przeszedlem na latwym oraz srednim, probowalem wielokrtonie na trudnym mialem problemy w cape dun jakos sie w koncu udalo..ale montery poprostu nie dam rady na trudnym ;] Moze kiedys sie uda..
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
:ph34r: ja pszeszedłem gothic 3 na normalnym i choć było trochę trudnosci to jakoś mi się udało
 

raflas

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
25
Ja przeszedłem gre na normalnym poziomie, gra się banalnie prosto magią, jedynie początki sprawiały mi małe problemy :) niedługo zabieram się za trudny poziom
 

Major8

New Member
Dołączył
9.9.2008
Posty
15
Ja gram na trudnym, niestety zatrzymałem się w Nordmarze i nie idzie tam nic zrobiĆ :/

Acha zapomniałem dopisaĆ, że dojście do Nordmaru zajęło mi około 3 tygodnie grania.
 

JaCo6

New Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
23
eee tam , przesadzacie ! Ja przeszedłem G3 na trudnym i jakoś nie sprawił mi większych problemów o_O ( no może kilka momentów) najtrudniejszym momentem chyba bylo przedostanie sie z kaplicy innos w Vengardzie do króla ( to mi zajęło trochę czasu) ,a tak to się normalnie grało / wystarczy się nauczyć dobrze walczyć :D B)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom