Pozbyć Się Mordraga

Status
Zamknięty.
W

WDR

Guest
Mam taki problem ! Dostałem zadanie pozbycia się Mordraga. Kazałem mu zaprowadzić się do nowego obozu i biegłem za nim. W pewnym momencie zboczyłem z drogi żeby zobaczyć co to za goście stoją przy jakiejś bramie drewnianej i jak wróciłem na droge gdzie biegłem za Mordragiem nie było go tam juz mimo ze zawsze czekał jak ja nie nadążałem. Biegałem, szukałem ale nigdzie go nie ma. Przez to ze kolo zniknął nie moge skonczyc misji w starym obozie bo brakuje mi misji od Thorus'a czyli pozbyc sie Mordraga. Niby go juz nie ma bo go szukam i szukam i brak kolesia ale misja jest niezakonczona i nie moge ruszyc dalej !! Pomocy !!!!
 

Jajo

Member
Dołączył
1.11.2005
Posty
55
calkiem prawdopodobne ze moze byc w nowym obozie w tej ich "knajpie"nad jeziorem a jesli tam go nie ma to nie wiem moze jakis bug sprubuj tez wczytac poprzedniego sejva jak takiego masz
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Najprawdopodobniej masz buga i nie znajdziesz go nigdzie a jak będzie to pewnie zadanie i tak będzie niewykonane, więc raczej nie masz już szans by grać nadal na tym sejvie. Zostaje ci albo grać dalej, bo to nie jest zadanie główne, ale polecam zagrać na poprzednim sejvie lub od nowa. Następnym razem na przykład raz na rozdział robić zapasowego sejva i nie musiałbyś grać od nowa. Polecam to, bo Gothic ma czasami takie bugi.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
To bug
biggrin.gif
. Mialem tak samo jak szedlem z Laresem odniesc ornament (w NK). Zagadałem do Dragomira i pobiegłem za Laresem, ale juz Laresa tam nie bylo
dry.gif
.
Polecam uzyc klawisza "load"
biggrin.gif
. Jedyne rozsadne wyjscie.
 

Lares 2

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
45
Mi tz sie wydaje ze to bug......Tu widze po wypowiedziach kolegow ze fakktyczni ma takie bugi....(Narzie sie na szczescie z tym sie spotkalem) no ale i tak warto wspomniec ze czasami wystepuja bledy....Z tym mialem okazje sie styknac
sad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom