Powiadomienia Sms

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Mam program który po podłączeniu do kompa modemu 3g pozwala wysyłać powiadomienia do klientów w formie sms.
Co za tym idzie potrzebuję karty SIM jakiegoś operatora który pozwala właśnie na wysyłanie "darmowych" wiadomości do każdej sieci.
 
Ktoś zna jakieś promocje, albo może specjalne oferty na tego typu zastosowanie?
 
Myślę że miesięcznie wysyłane by było w porywach 200 wiadomości. No i oczywiście aby koszty były niskie.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Dzięki, o takie coś mi chodziło.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Mam play i smsy może i owszem kosztują dziesięć złotych, ale doładować musisz bodajże 30 na miesiąc, żeby to funkcjonowało. Jak doładujesz za dyszkę, to masz 10 dni ważne konto, po 10 dniach mimo tego, że masz sms, to musisz aktywować konto doładowaniem, można też za 5, ale wtedy ważne jest kilka dni, więc na to samo wychodzi.
Także jeśli jest to na stałe i pewne, to radzę kupić sobie abonament za dyszkę więcej też w play, a wtedy dodatkowo masz nielimitowane rozmowy do wszystkich, z umową na 15 miesięcy.
 
 
Pozdrawiam, Daria.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Kupiłem starter w Nju z kontem "powieki" i taryfą "miesio".
 
9 groszy za smsa płace. A gdy przekroczę 100 to z konta zejdzie tylko te 9zł i dalej nic. Rozmów nie wykonuję bo SIM jest w modemie 3g. Narazie sprawuje się nieźle, ale jeszcze jest to w fazie testów ; )
 
E no i konto w tym powieki mam ważne w zasadzie do końca świata, tylko muszę doładować konto co pół roku. Więc jak ktoś używa sporadycznie, ale używa (tak jak ja) to idealna oferta.
 
 
Play sprawdzałem i porównywałem i wychodzi jak na moje potrzeby nieznacznie drożej.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Chyba, że tak, bo na kartę w play szczerze odradzam, nawet jeśli potrzebujesz tylko smsy. Nic nie ma za darmo i niby masz nielimitowane smsy, ale za to krótką ważność konta - więc tak czy siak min 3 dyszki na miesiąc musisz wydać :)
 
Do góry Bottom