Poważny Problem

Status
Zamknięty.

Hype

New Member
Dołączył
16.6.2007
Posty
22
Otóż byłem w Geldern i, tak jak część z Was miała, Grok mnie zaatakował. Widocznie wyzwoliłem zbyt wiele miast. Dlaczego jednak kiedy udałem się w stronę Trelis orkowie mnie zaatakowali? Nawet nie mogłem wejśc do miasta! czy oznacza to że w każdym miesćie w kótrym będa orkowie to będe przez nich atakowany? czy jedynym rozwiązaniem jest....granie od nowa? :(:(:(
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Tak, gdy wyzwolisz zbyt dużo miast, to wszyscy orkowie będą cię atakowac... i w Myrthanie i na pustyni... wszędzie... I raczej jeśli chcesz z nimi gadac, to musisz zacząc grę od początku. A do Trelis powinieneś móc wejśc, musisz tylko wyrżnąc orków xP Tyle...

Pozdrawiam, Vullin
 

pyton1990

New Member
Dołączył
28.6.2007
Posty
4
kurde, masakra, ja mam to samo :/ jest może jakiś kod dzięki któremu mógłbym coś poprzestawiać z reputacją u orków? w sumie to w bardoz wielu miastach można spotkac orków, nie wiedziałem że będą mnie teraz atakować...

jest jakiś sposób, aby ci orkowie przestali mnie atakować? Jest jakiś kod do tego? Wyzwoliłem chyba 4 miasta, a nie chcę też grać od nowa. Przepadło mi trochę questów...
 

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
nic na to nie poradzicie. A tak wogole to szkoda wam orkow??
ja ich wybijalem po kolei:D
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Nie ma co się martwic. Co prawda przepadło trochę questów, lae świat Gothica 3 jest tak wielki i rozległy, że bez problemu to nadrobicie. Na początek proponuję Varant, zawitałem tam na 38 levelu a po niespełna trzech dniach grania miałem 48 level. A jeśli chodzi o wątek główny to prawie w ogóle nie ma problemu. Artefakty Adanosa można znaleźc i bez mapy Groka. Wystarczy przeczytac chocby nawet na tej stronie gdzie są wszystkie artefakty. A miejsca, które trzeba odwiedzic, by znalezc artefakty to:

1)Gotha
2)Klan ognia
3)Mora Sul
4)Al Shedim
5)Trelis - nie ma się co martwic, i tak musiałbys wyrżnąc wszystkich orków, a później zabrac artefakt Vakowi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom