Potwór Morski?

Status
Zamknięty.

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Ostatnio na takiej stronce (też o Gothicu) widziałem na forum temat, w którym było napisane, że jak się wypłynie zadaleko od miasta portowego to pożre cię jakiś potwór morski. Ja wypłynąłem. Płynąłem b. długo, aż wreszcie mój bohater walnął o jakąś niewidzialną ścianą. Więc się pytam: Czy ten potwór istnieje?
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Jasne że istnieje jak wypłyniesz za daleko w morze pojawi sie filmik w którym zostajesz pożarty a czemu ci sie nie pojawia?morze płyniesz w złą strone najlepiej idz kolo okrętu paladynuw i płyń naprost tam napewno cie coś zje
tongue.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Pewnie że istnieje. Ja także miełem podobny problem. Po jakimœ czasie powinien pojawić się filmik z potworem. Jednakże nic z tego. Jak bardzo chcesz zobaczyć ten filmik to poszukaj katalogu z filmikami w katalugu gry i poprostu pozamieniaj nazwy plików tak aby filmik z potworem nazywał się tak jak np. intro.Filmik pojawi się na poczštku gry jako intro. Niestety nie pamiętam jak nazywajš się konkretne filmiki, ale pokombinu.j
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Jeżeli chcesz go zobaczyć, to możesz wypłynąć z plaży w obozie piratów w Jarkendarze i na dworze Irdorath - pojawia sie jednak tak niespodziewanie, że raczej zgodnie ze mną stwierdzisz, że niewidzialne ściany są lapsze - tym bardziej, że na mielixnie u piratów jestr sporo fajnych rzeczy do wzięcia (czaszka!!!).
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Powiedz troche więcej o tej czaszce, prosze. Ja jej szukałem, ale na darmo. Naprawdę, przeszukałem całą plaże. Znalazłem pełno złotych rzeczy, bryłke rudy, jakieś eliksiry, ale czaszki tam nie było. Aha, czy można ją wziąść???
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Można. JEST. Ale nie ma z niej żadnego pożytku. Wydaje mi się, ze jest na troche dalszej mieliźnie obok jaskini z posągiem Beliara i zombiakami, ale nie jestem pewien. Przeszukaj jeszcze raz.
 

LEWIATAN

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
109
co do filmiku to można go zobaczyć np jak w porcie skoczysz do wody i popłyniesz w prawo po minięciu kilku plaż napewno ukarze się filmik natomiast jak popłyniesz w lewo i miniesz statek paladynów to nie będzie filmiku ale coś o piratach że cie zobaczyli czy coś takiego no i dopłyniesz do ściany
biggrin.gif


i co to za czaszka?????
gdzie ona jest???
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
O rety, mówiłem, na mieliźnie na plazy u piratów. Szukajcie, a znajdziecie!
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
czasmi nie pojawi sie potwor jak, jedziesz na "k", to wtedy bedzie sciana. Nie wiem czy tylko w dwoze Irdorath jest tak jak wyplyniesz za daleko to pisze po angielsku
-wracaj do mamy
-uwaga piranie(bytes)
- i jeszcze cos ale nie pmietam
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE Nie wiem czy tylko w dwoze Irdorath jest tak jak wyplyniesz za daleko to pisze po angielsku
-wracaj do mamy
-uwaga piranie(bytes)
- i jeszcze cos ale nie pmietam
W Khorinis też się zdaża.
A ta czaska jest gdzieś na wysokości połowy obozu piratów. (chypa
tongue.gif
)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom