Poszukiwacze-problem dla maga

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
jestem magiem w 3 rozdziale i od razu na poczatk uspotkalem pierwszego poszukiwacza. a wiec chce go zabic wale KULA OGNIA a to mu zabiera gdzies 1/20 jego zycia a szkoda mi lepszych run na poszukiwacza oczyiscie tego juz zabilem tylko chcialem wiedziec czy jest jakis lepszy sposub na ich zabicie :roll:
 

Bartek 3351

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
14
O stary ja to mam identyko problem ze kamiennymi strażnikami :x w jarkendarze, ładuje do nich z lodowej lancy a to guzik daje :evil: ! Kula ognia też nie pomaga, mam dopiero 60 many, bo nie jadłem grzybów ani mikstur, bo chce je zachować na później (mana kosztuje już 15 PN). Jaki czar najskuteczniej zabija kamiennych strażników?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Poszukiwacze w NK są dużo lepsi niż w G2 więc nie żałij na nich żadnych czarów, zwłaszcza że masz runi i one cie sie nie kończą :!: Poprostu potraktuj takiego delikwenta najmocniejszym czarem jakiego masz. I zaopatrz sie w dobry pancerz
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
tylko bende patrzec jak na poszukiwacza wydam 10 mikstur many
pokupowalem amulety i mam tez jakos 60 many a bez amuletuw 30
 

beros

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
45
na poszukiwaczy atakuj grupa. np ząbi albo szkielety najlepsze sa demony ale poco zwuj marnowac ale jak masz runke demona to poszukiwaczy niema
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Mam ten sam problem co wszyscy czyli "poszykuwacze" jest na nich sposób ale to kosztuje many trzeba w nich pakować ile wlezie a jak on żuci kulke to zrobić unik ja tak robiłem i pomogło 8)
 
A

Anonymous

Guest
Ja gram magiem i mam 60 many ale poszukiwaczy zabijam spokojnie mieczem dwuręcznym wystarczy cały czas robić combosy wtedy mogą cię podpalić najwyżej raz czy dwa
 
A

Anonymous

Guest
tylko ze ja jestem magiem a jakie masz perspektywy broni?? :?:
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Hehe,Fajnie mag a wywija mieczem
biggrin.gif
.Najlepszą i najskuteczniejszą bronią na Poszukiwacza jest ....UCIECZKA!!!!!!!!
tongue.gif
(mam nadzieje ze pomoglem choc troche
biggrin.gif
)
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Ja mam ten sam problem, tylko że gram strażnikiem :/ Jak mogę ich załatwić ? wogóle to ja nie wyobrażam sobie gry w Świątyni Irdorath :roll: Zwłaszcza strażnikiem :/ Wy magowie macie cacy juz od trzeciego rozdziału. runu potężne i możecie być bezpieczni
tongue.gif
 

Nerion

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
15
QUOTE Ja mam ten sam problem, tylko że gram strażnikiem :/ Jak mogę ich załatwić ? wogóle to ja nie wyobrażam sobie gry w Świątyni Irdorath Zwłaszcza strażnikiem :/ Wy magowie macie cacy juz od trzeciego rozdziału. runu potężne i możecie być bezpieczni

Taa..... ciekawe jaką??przecierz szkielet dostanie 2-3 szlagi od poszukiwacza ( z kuli ognia) i pada a to jest najpotęrzniejszy czar 3 krengu ale przynajmniej szkiletów moze być dużo...

Ale jeden czar wymiata: Strach
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
ohmy.gif
mylisz sie co to 3 rozdzialu najlkepszy czar ofensywny mala burza ognia zadaje 100; a poszukiwaczom to za duzo nie zadaje tT, dlatego mam runke bryly lodu i ich mroze i wale z miecza bo czarami sie nei da-_-; ( nie wiem jak dzalaja czarny nie 'ogniste')
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Ja przed wszystkimi poszukiwaczami uciekam. Nie moge ich zabić mojom najpotężniejszą bronią czyli runą wilka. Szkielet pada po jednym strzale, kamienny strażnik pada po dwóch lodowa lanca i kula ognia (tak samo jak i mała burza ognista) zadają może taką malutką kreskę obrażeń.

Ps. Zamieńcie sie w poszukiwacza i patrzcie na jego runy :shock:: kula ognia śmiertelna kula, kula śmierci, deszcz ognia i mała burza ognista.
 

Obywatel

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
2
Faktycznie jestem w tym miejscu i nie wiem co dalej.
Ale myślę, że pare mikstur szybkości załatwi sprawe, no i 5 krąg ofc. (to dopiero po smokach?)
Zastanawiam się czy nie lepiej pierwsze się wybrać do zapomnianej krainy budowniczych
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
Niewiem jak poszukiwacze (mam dopiero II rozdział), ale jeśli gracie magiem, to na Kamiennych strażników polecam Święty Młot Innosa. Ja mam 18Lv 130many ponad 400życia i korzystam z kuli ognia - niewiem czy to wystarczy na (znacznie ulepszonych) poszukiwaczy.
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
Rzeczywiście na poszukiwaczy nie polecam przywoływać jakichkolwiek stworzeń. Szkielety na przykład w NK są bardzo podatne na magię. :/
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
A mój mag kamiennych strażników sieka mieczem mistrzowskim. Podobnie jak zwierzęta typu wilki, jaszczury, topielce, krwiopijcy. Miecz ten wymaga mało zręczności (bodajże 60), jest dobry i szybki. A broni jednoręcznej można łatwo się nauczyć na początku. Potem zebrać bonusy w postaci tabliczek (zawsze używać tabliczek gdy wykorzystanie punktów nauki się nie opłaca), księgi, darmowego trningu u wulfgara.
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
tam ktos narzeka ze gra magiem i ma 60 MANNY !!!!!!!!!! JAK można grac magiem mając 60 MANNY!!!!!!!!!!! to zadna przyjemnośc!!!

Pisze się many, a nie manny :| po drugie cóż ciekawego ten post wnosi? +1 - Glifion
 
A

Anonymous

Guest
ja rowniez gram Magiem ale mimo to nie omieszkalem zdobyc Smoczej Zguby (190 obrazen)
biggrin.gif
Tym mieczykiem kamiennego straznika rozwalam jednym ciosem, a Kruka zabilem dwoma machnieciami. Moj mag jest troche uniwersalny dlatego ze przypakowalem go zarowno w broni jak i magii
smile.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja gram palladynem a problem z poszukiwaczami też mam ja go tne koło 30s a on dopiero pada a jak mnie poszukiwacz zaatakował deszczem ognia to sie zgasiłem ale teraz gdy mam szpon beliara nie sa już groźni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom