Postać,lvl Sprzęt :d

Status
Zamknięty.

zenek251

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
2
Cześć. 10 min temu skończyłem G4 i grało się fajnie ale właśnie ta końcówka taka słaba;/ Moje pytanie brzmi jaki lvl i jaki sprzęt mieliście? Chodzi mi o sprzęt dla wojownika. Ja miałem 29 lvl i 145 powera w zwarciu:D Można było zrobić jeszcze więcej? Starałem się robić wszystkie questy i zabijać wszystkie mobki ale i tak niemogłem wejść w niektóre miejsca;/ Tam gdzie była dolinka z tym polem bitwy i tą wielką głową w jaskini nie mogłem przejść bo nie miałem czym wysadzić kamieni;/ No i nie zebrałem tych artefaktów beliara innosa itp;/ można było dostać za to coś fajnego?
 

marcusdavidus

New Member
Dołączył
21.10.2010
Posty
2
LVl 29
mag
full fire full beliar do 2 perka adanos do 2 prka biala bron drzewko combosow do 1 perka drzewko lucznika

hp :306
stam: 253
mana: 566
mana regen :210
magic power: 210

na pewno da sie wiecej zrobic niz 140 na meale power jak ja mam 104 a mam itemy wsio pod magic power wiec tak patrzac pod itemki jakie mialem na meale power to spokojnie da sie zrobic z 240-260
jakbym trenowal 1 i 2 skill na walke w zwarciu
 

alekskiba1122

New Member
Dołączył
10.10.2010
Posty
7
Ja mam dopiero 19 lvl i jestem w Toshoo.
Nie wiedziałem że gra taka krótka :(
Gothic 2 był dłuższy i był najlepszy.
A gothic 3 był długi jak holera i nudny.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Lmus - jak jesteś w Toshoo, to oznacza, że jeszcze połowa gry przed Tobą ;)
Ja chwilowo jestem w wieży Xardasa, jak skończę to napiszę staty.
 

Stroke

New Member
Dołączył
29.9.2009
Posty
9
A po nabiciu tego 30 lvlu wojem można wymaksować wszystkie 3 pierwsze umiejętności (te dla woja)? A może zostanie jeszcze parę pkt na inne rzeczy ;d? Bo zaczynam grę i nie wiem czy mogę "stracić" 2-5 pkt na magię, bo na końcu chciałbym mieć all skille woja na maxa, a zawsze przechodzę grę dokładnie (tryb gothic nawet trudny;d). Bardzo ubolewam nad tym 30 lvlem ale jak widzę to chyba nie jest tak łatwo go wbić ;d i dobrze. Jak ktoś może to niech odpowie na moje pytania, z góry dzięki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom