Portal

Status
Zamknięty.

Kondon_skc

New Member
Dołączył
5.5.2007
Posty
2
z tego co wiem jak się wybiera drogę Xardasa i jak się niszczy artefakty adanosa i zdobywa się berło varantu i kostur który miał zuben, to xardas powinien zaprowadzić mnie do magicznego portalu i tu zaczyna się mój problem, xardas po prostu mi nic nie mówi i nie wiem gdzie jest ten portal. Może mnie ktoś uświadomić
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
ja cie z checia uswiadomie kolego... portal znajduje sie na wprost od kopalni zaatakowanej przez wilki jaskiniowe... jak bedziesz w tej kopalni kieruj sie caly czas na zachod az dojdziesz do ukrytej drogi... no moze nie ukrytej ale nie uzywanej, bedzie tam o ile sie nie myle cieniostwor a po obu strronach drogi beda ustawione takie wielgasne obeliski, kamienie albo jak sobie to nazwiesz :) na koncu tej drogi bedzie sterta wielkich glazow i nie bedzie sie dalo isc dalej, wlasnie to jest portal ale bedziesz musial poszukac miejsca gdzie ci wyskoczy napis "kamienny portal" ja mialem problem z trafieniem na ten napis ale to juz malo wanze :)
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja trafiłem na ten portal przypadkiem, dopiero byłem w Geldern, gdzieś tak na początku gry. Niewiedziałem do czego służy, bo nie mogłem go użyć, zastanawiałem się aż w końcu dałem sobie z tym spokój, dopiero później załapałem o co chodzi. :blink: :lol:

Jeśli chodzi o miejcse to tak jak ci mówił Kondon, ja je znalazłem przypadkiem jak szedłem i szukałem artefaktu z ruin na północy. Gdy wracałem przez las (były tam 3 trole, wilcza kopalnia i chyba smok) do Geldern to zboczyłem z trasy skręciłem bardziej na prawo aż trafiłem na jakąś ścieżkę, było ciemno więc nie wiedziałem gdzie jestem aż doszłem do portaru. :D :)

Jak idziesz przez las do Geldern to trzymaj się prawej strony, powinieneś trafić. ;) :D

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom