Portal 2 Problem

Status
Zamknięty.

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Witam, mam problem z grą portal 2:
zakupiłem grę oryginalną (komputer spełnia wymagania), instaluję na laptopie włączam i gra śmiga. gram tak około 15minut po czym wyłączam grę i komputer. za jakiś czas włączam laptopa i grę, wczytuję zapis gry, ładuje się po czym... ekran robi się cały czarny, wczytuje się tylko pierwsze pół sekundy dźwięku i się zacina (zapętla). po chwili wywala mnie do pulpitu z jedynym błędem tylko w dymku o treści "sterowniki igfx przestały działać, ale już odzyskały sprawność". przeinstalowywałem grę, resetowałem komputer, instalowałem najnowsze sterowniki graficzne, najnowsze patche, na necie szukałem takich błędów i kilka osób miało taki sam problem, i rozwiązywał się im po wgraniu cracka skidrow. ponoć to ma pomóc jednak w moim przypadku nie działa nadal. może wie ktoś jak to rozwiązać?
z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jak masz Viste to wywal ten syf, albo zainstaluj starsze sterowniki do grafy, najlepiej to co masz na płytce od laptopa (jeżeli je masz) , albo ściągnij z internetu.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
mam Viste, jednak laptop jest brata i w życiu nie pozwoli zmienić. no chyba że na windows 7 ale tam będzie pewnie bez różnicy. być może to wina tego że jest zintegrowana karta graficzna?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom