Poradnik Strażnika czyli...

Status
Zamknięty.

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Oto poradnik strażnika ze starego obozu czyli jak nie umrzeć w 2 dni
biggrin.gif


:arrow: Na początku dostańmy się do chaty Diega, możemy tak wejść swobodnie,znajduje się tam kufer otwieramy go za pomocą wytrycha ,oto kombinacja(prawo,lewo,lewo,prawo,prawo,prawo)
:arrow: Pójdzmy do kowala Huno, obok jego warsztatu znajduje się skrzynia otwiermamy ją(prawo,prawo,lewo,prawo,lewo,lewo) bierzemy pręty i przetwarzamy je na miecze możemy je sprzedać za 50.
:arrow: Idziemy do obozu na bagnie prosimy Lestera by zaprowadził nas do kuźni ,gdy już tam będziemy, otwieramy skrzynie(lewo,prawo,prawo,lewo,lewo,lewo) bierzemy pręty i wszystko co tam jest i przetważamy na miecze, znajdują się tam również 3 topory mają po 29 obrażen i lepiej je wziąść
wink.gif

:arrow: Zaraz po wejściu do obozu ,przy bramie znajduje się wejście do pomieszczenia, jest tam kufer(prawo,lewo,prawo,prawo) jest tam całkiem dobry łuk,aha i lepiej tam wejść znając skradanie.

Ten spis pozwoli wam przetrwać 1 rozdział mam przynajmniej taką nadzieje
biggrin.gif


by GaNdi
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
w sumie nic dodać nic ująć, to na pewno pomoże tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z G1... Ci którzy już w niego grali na pewno mają swoje sposoby na zdobycie rudy/wyposażenia... zresztą w grze jest jeszcze kilka skrzyń, które można "wyczyścić" z przedmiotów
biggrin.gif
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

Pieknie, czyli jak nie umrzeć w 2 dni
biggrin.gif
. Very nice. DLa początkujących jak znalazł ;]
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
Fajny sposób ja będe zaczynał grać w gothica to tak sprubuje :wink:
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
No pięknie pomyślane. Teraz już będzie łatwiej na początku gry. Myśle że przyda się to wszystkim "zielonym" graczom
biggrin.gif
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A no napewno łatwiej a ja bym jeszcze dodał żeby pogrzebać w chacie/magazynie Fiska ma on tam wiel wartościowych i ciekawych żeczy
biggrin.gif
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
QUOTE A no napewno łatwiej a ja bym jeszcze dodał żeby pogrzebać w chacie/magazynie Fiska ma on tam wiel wartościowych i ciekawych żeczy :D

Ale to taki jak przetrwać a nie jak zostać super milairderem
 

Arlik

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
43
Najlepiej opędzlować dom Gomeza som tam amulety i różnego rodzaju wywary czyli napoje na życie :twisted:
 

Coristo

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
223
Verry good!!

Dla początkujacych jak znalazł ale jeszcze dodam żebu pujśc do Cawalorna on za domem w jaskini z wstawionymi drzwiami ma dużo ciekawych żeczy!!!!!!!!!!!!! Innos is the best!!!!!!!
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
No nieźle :] dużo przydatnych porad, sam może z nich pokorzystam następnym razem
tongue.gif
kurcze Gothic to prawdziwa gra łącząca ludzi
wink.gif
W Gothica1 już nic nie pamiętam, więc to tak jakbym był początkujący
tongue.gif
 

Coristo

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
223
Rumbler

Rumbler myślałem że jesteś bardziej zaawansowanym graczem!!!!!!!!
 

APOG3UM

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
114
Ja to ciągle w GI gram i przed końcem usuwam żeby mi sie nie znudziła ( potem gram po raz kolejny bo nieprzeszedłem
smile.gif
)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom