Pomysł Na Grę

Status
Zamknięty.

Trallpl

New Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
11
Piszcię jakie są wasze wymażone gry. Moja to Gothic III MP. Teren byłby podobny z Gothic III, wiele nowych przedmiotów, bestii itp. Kilka nowych terenów. Możliwość zakładania posiadłości przez Guild Masterów(np: wstawić sobie zamek, zrobic nowy obszar. Oczywiście każda rzecz będzie kosztowała. W głównym mieście znajdowały by się portale. Posiadłości mozna by było stawiać bez ograniczeń) Werbować najemników przez GM. Np: do pilnowania posiadłości. Wyobraźcie sobie że w takim MP w ciągu 1 tygodnia powstały by areny(zbudowane przez graczy), zamki, niektórzy by robili piekne krajobrazy pełne potworów i przedmiotów. Ja kiedyś robiłem mod do GTA SA. To jest naprawde proste. Wstawiasz poprostu przedmioty na plansze i robisz zdarzenia. I jeszcze coś. Gdyby każdy dobrowolnie mógby robić takie rzeczy w grę by sie nie dało grać bo 24/7 ściągały by nam się aktualizacje. Mogło by byc tak że na stronie gry można by było ściągac tereny gildi(Np: te posiadłości są na wysepkach w okolicach kontynętu. A 1 sposobem żeby się tam dostać to teleportować się z miasta. A nowe intemy mogły by być ściągane z aktualizacjami. Wyobraźcie sobie że oblegacie jakąłś potężną fortece z użyciem balist, katapult(niszczenie budynków i machiny oblężnicze były by wielkim urozmaiceniem do gry) taranów itp. I w tej bitwie uczestniczyło by kilkuset graczy i kilkanaście tysięcy NPC. I zmodyfikowanie Gothic 3 dla PB nie było by takie trudne.(Nie ma duzo wątków fabularnych) A grupie specjalistów zrobienie tego wrzystkiego zajeło by 2 - 3 miechy. I przypominam że w grach MP gracz niemoże wpływać na fabułe gry bo by serwer szfankował. Tu krótkie wyjaśnienie dlaczego Gothic 3:
Gracz w MP nie może wplywać na fabułe. Może wpływac tylko na siebie i postacie wokół. A zmodyfikowanie Gothic 1 i 2 żeby gra nie była podzielona na rozdziały zajeło by 6 - 10 miechów. A w Gothic 3 jest najwięcej broni, stworów i obszarów. System rozwoju postaci i walki jest lepszy. Wrzystko jest praktycznie lepsze. Tylko fabuła jest słaba. A w MP gracz nie może wpływac na fabułe więc to bez różnicy. No i takie Gothic szybciej by wyszedł bo mało by było pracy przy nim.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Moja wymarzona gra, to coś w stylu Battlefielda czy Battlefronta, tyle że odgrywana w czasach średniowiecznych i innych związanych z rycerstwem itd. Pojazdy można zastąpić końmi i maszynami oblężniczymi, a postacie dzieliłyby się przykładowo na łuczników, kuszników, halabardników, gości z mieczami, lub coś w tę deseń. Armie by były różne, np.: perska, rzymska, angielska. Od dawna mi się coś takiego marzy...
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Moja wymarzona gra to taka, która byłaby połączeniem Assasin's Creed, Fable i Gothic 3.
Bardzo rozbudowany system walki, wieloliniowa fabuła, zmiany charakteru bohatera ze względu na nasze zachowanie, potężne czary, ośrodek szkoleniowy, system hierarchii w społeczności, a z drugiej strony normalne życie - trzeba jeść, pić, można się nawalić, założyć rodzinę, wychowywać dzieci itp. I to wszystko w trybie MultiPlayer...
Ech, od dawna mało która gra mnie naprawdę wciągnęła :(
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja tam bym chcial Diablo II + Gothic I/II/III to by moglo byc ciekawe ;]
Np z bossami typu diablo ciezko by bylo jednak zrobic cos i system leczenia oraz many musial by przyblizyc sie do D2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom