POMUŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Status
Zamknięty.

kaffre_12

New Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
6
Witajcie mam pytanie:Czy da sie cofnoć zapis bo ja sobie ide do klasztoru po kamień ogniskujący i zpadłem z pnia co sie przechodzi i chciałem dać wczytaj (a ja jestem nerwowy i nie cierpliwy wiec wszystko szybko robiłem)a dałem nie patrząc zapisz i zapisałem tam gdzie wszystko sevuuje no i teraz jak bior wczytaj to ja sobie leże z pż0 no i co ja mam zrobić ?;(
sad.gif
(((((((((((
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Niestety nie da się wziąść i tego odwrócić
sad.gif
Też tak raz zrobiłem i musiałem wczytywać save hohoho wcześniej. Dlatego też za każdym razem jak zapisuje grę to na dwóch saveach. Może spróbuj w tej sytuacji bezwyjścia użyc kodów. Chociaż i tak Ci ich nie polecam bo możesz mieć wtedy problem ze spaniem i wchodzeniem po drabinach :evil:

Wciśnij Ctrl + B wpisz Marvin
Później naciśnij F2 i wpisz "cheath full" - życie od nowa. Powodzenia. Pozdro All
 

Innosik

New Member
Dołączył
12.1.2005
Posty
16
toty dopiero zpisales przy KAMIENIU OGNISKUJACYM??!!!!!!!!!!! :?: :idea: Po pierwsze:naciskasz ,,b" potem wpisujesz tak po prrostu marvin .Dalej wciskasz F2 a nastepnie ,,chg"-to oznacza cheat god i tak wpisz
biggrin.gif

po Drugie:Radze tobie [/b]zapisywac
Po trzecie :Niech INNOS BEDZIE Z TOBA
biggrin.gif
:D :wink:
smile.gif
 

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
Po pierwsze możesz usiąść i płakać a po drugie możesz wpisać marvin w oknie statystyki i ponownie je zamknąć przyciskiem , którym je włączyłeś .
po wciśnięciu F8 lekko uniesiesz się do góry i opadniesz żywy.
 

Shadow_Sword

New Member
Dołączył
18.1.2005
Posty
14
A jam pomysł bez używania kodów ... cóż trochę mozolny ... chodzi mi o przywracanie systemu. Jak ci się chce to możesz, ale niesądze byś umiał bo to naserio dość ciężka sprawa.
 

kaffre_12

New Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
6
No to dziekuje za pomoc ale zaczełem grać od wcześniejszego sevu no i już tylko przynise zioła y'berionowi i on umrze
smile.gif
i bede szukał kamieni ogniskujących jeszcze raz dziekuje za pomoc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom