Pomocy...

Status
Zamknięty.
$

$hadoW

Guest
pomocy... mam 70 reputacji w mortanie i chodzi o to , ze chcialbym dobic reszte. tylko jeden problem, czemu nie moge dostrac zadania z lista niewolnikow lub z tym czyms Ashtona? >.> moze ktos mi pomoc? kto daje te zadanie? jesli sie nie myle to szef najemnikow prawda? to w takim razie czemu nie moge go dostac... moge tlyko sie u niego podszkolic.. wykonalem juz misje ze szpegiowaniem, co jest nie tak...
 

Silas

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
33
Gdzie sie sprawdza jaką masz reputacje w konkretnym miescie?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Reputacje się sprawdza tam gdzie jest mapa. Naciskasz na ikonkę miasta i tam masz napisaną reputacje.

Co do listy Ashtona to najpierw musisz ją mieć. Potem oddać szefowi najemników. Zadanie to daje farmer na jednej z farm. :)

Co do listy niewolników. To najpierw musisz pogadać z niewolnikami. Oni ci powiedzą, że jest im źle. Ty z tym idziesz do szefa najemników i ci każe dopiero ukraść listę.

Pozdrawiam.
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Dark Shadow, co do listy Ashtona, to jak ja masz to i tak tego zadania nie bedzie. Bodajze kelvin informuje cie o tym ze Ashton niby zabiera czesc zyskow z areny dla siebie. Dopiero wtedy masz to zadanie ;) No coz, moge sie mylic ale poradnik chyba nie :p Sam nie zrobilem tego zadania, bo nie wypelnilem tego ze zmiana niewolnikow.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Filip3k to ja wiem, że nie będzie. Nieco zagmatwanie to napisałem. :D Chodziło mi to, że by zrobić zadanie z listą Ashtona trzeba ją mieć a dopiero potem dopisałem, że zadanie daje farmer. Ogólnie to jest to samo. :p

Dobra temat się wyczerpał - nie ma sensu pisać więcej.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom