Pomocy

Status
Zamknięty.

nicniewid

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
12
nie umiem znalezdz tych bandytow ani skrzyn w zadaniu od urukassa. prosze o pomoc gdzie oni sa na plazy ?? gdzie ich znalezc
z gory dziekuje
 

Visual

New Member
Dołączył
17.2.2008
Posty
4
Wykonałeś zadanie od Buntowników z "kursującym patrolem"? Jeżeli tak to będzie łatwiej wytłumaczyć. Od strony Reddock/Cape Dun udaj się w stronę tego patrolu, a za nimi jest klif. Zeskocz na dół i trzymaj się lewej strony, aż zaatakują cię słabsi bandyci. Gdzieś koło nich jest jaskinia Ortegi.
 

Visual

New Member
Dołączył
17.2.2008
Posty
4
Tak, musisz wybić wszystkich z jaskini, a na końcu będą te jego skrzynki...
 

nicniewid

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
12
aha wielkie dzienki :)




Wybilem wszystkich w jaskini ortegi a nie bylo tam skrzyn Urukassa co zrobic ??
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
Te skrzynie nie są w jaskini Ortegi tylko tam niedaleko 1 z patrolów. Wytłumacze po kolei:
1. Idź przed Cape Dun i obróć się do niego plecami
2. Idź ciągle prosto a dojdziesz do patrolu orków, którym dowodzi Topork
3. Potem skręć w prawo i idź prosto w strone takiego głazu za którym sie idzie tak w dół
4. Idź i idź a napotkasz bandytów i oni mają te skrzynki
Myśle że pomogłem, a jeśli nie to zajrzyj do poradnika G3 który jest tu gdzieś na forum. Powinien być przyklejony
POZDRO!

EDIT: Dobra ja już znalazłem za ciebie i cytuje:
CYTAT
„Dostarcz Urkrassowi jego towary”
W jednym z budynków spotkasz zgryźliwego kupca Urkrassa. Jest on wyraźnie negatywnie nastawiony do wszystkich Morr, a to ze względu na ostatnie wydarzenia. Otóż nie trafiła do niego dostawa towarów, gdyż nieudolni najemnicy pozwolili bandytom je ukraść. Nie ma szans żeby zyskać sympatię kupca, ale warto mu pomóc. Aby to zrobić, rusz wzdłuż wybrzeża na wschód. Na skraju jednej ze skarp, za niewielkim głazem, natrafisz na małą gromadę złodziei. Zajmij się nimi i zabierz leżące nieopodal paczki z imieniem Urkrassa. Z zarekwirowanym towarem wróć do Cape Dun.
 

nicniewid

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
12
przetrzasnalem ten zielony teren od tego miejsca gdzie toporek do ardei cala plaze i nic ludzie pomozcie !!
 

Afish

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
11
Cieżko określić gdzie oni są ale spróbuje tak. Oni są na wysuniętym cypelku ziemi nad skarpą pomiędzy farmą toporka a Tą chatą rybacką gdzie siedział Lester. Schowani oni są za skałą. Mam nadzieje że pomogłem.

PS: Kręci się tam kilka jeleni, ze 3 ścirewojady i tam NIEMA WILKÓW w pobliżu)
 

Visual

New Member
Dołączył
17.2.2008
Posty
4
CYTAT
Te skrzynie nie są w jaskini Ortegi tylko tam niedaleko 1 z patrolów. Wytłumacze po kolei:


Pomyliły mi się skrzynki, u Ortegi są tego kolesia, którego bandyci pobili :F
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom