Pomocy! Problem Z Zapisem Gothic1.

Status
Zamknięty.

fred770

New Member
Dołączył
7.11.2005
Posty
4
Mam spory problem. Skończyem grać w Gothica2 i Noc kruka. Teraz kupiem sobie Gothica1 i zacząlem wczoraj grać. I mam problem, na który nigdzie nie znajduję odpowiedzi. Chodzi generalnie o to, że nijak nie mogę zapisać gry. Wiem, że nazwe trzeba wpisać i dwa razy wcisnąć enter lubLPM. NIe dziala.Podobno trzeba coś zmienić w pliku save. Dopisywalem już tam plik savegame1 i dalej nic. Zacząlem pozyskiwać ważne osoby w Starym obozie i w pewnym momencie spadlem i zabilem się i musialem zacząć gre od początku przez co nie chce mi się już w nią grać. PORADŹCie COŚ Próbowalem woielokrotnie i nic. Mam oryginalną grę. W gothicu2 nie bylo żadnych problemów. Czekam i licze na pomoc. W razie czego podaje swój adres xvxarek@wp.pl Dziękuje z góry.
sad.gif
sad.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Nie wiem nie wiem moze cos zwaliło sie z tym Save'em i wypadalo by zaczac gre od nowa tylko takie rozwiazanie widze.Nigdy sie z tym niespotkalem jaaa mialem tylko problem taki iz save nie chial sie wczytac albo wogole go nie bylo.Jak bys mial taki przypadek to odrazu radze ci grac na 2 albo 3 save'ch.
 

Diego@

New Member
Dołączył
8.11.2005
Posty
8
QUOTE (Generał Dekker @ 07-11-2005, 12:15) Nie wiem nie wiem moze cos zwaliło sie z tym Save'em i wypadalo by zaczac gre od nowa tylko takie rozwiazanie widze.Nigdy sie z tym niespotkalem jaaa mialem tylko problem taki iz save nie chial sie wczytac albo wogole go nie bylo.Jak bys mial taki przypadek to odrazu radze ci grac na 2 albo 3 save'ch.
Też miałem taki problem ale z gothicem 2. Odinstalowałem go i zainstalowałem od nowa i zadziałał. Mam nadzieje że tobie też zadziała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom