POMOCY: Nie moge się wydostać!

Status
Zamknięty.

MiRrOr

New Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
2
Mam problem dostałem sie w miejscu zaznaczonym na mapie na drugą stronę zerwanego omstu ine wiem jak sie wydostać.... nie wiem omże to przypadek ze sie tam znalazłem poprostu skoczyłem ze skarpy która znajduje sie nad mostem spadłęm na drugą połówke mostu i sie tam znalazłem po drugiej stronie znajduje się magiczny łuk i 5 magicznych strzał... POMOCY!!
mapa.jpg
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
poprostu przeskocz mieczy przez ten rozwalona czesc mostu
 

August2

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
106
juz byl taki temat. ale odpowiem. najlepiej przemien sie w jakiegos zwierzaka i przeskocz, troche ci to zajmie zanim trafisz na odpowiednie miejsce wybicia. albo pruboj bez przemiany tez sie da przeskoczyc
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
no nie wiem moj gosciu skacze jak w g1 z umiejetonsc akrobatyka.
w nic sie nie zamieniam poprostu nawet skacze dalej niz powinien
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja zakładałem taki temat. Xeon jak masz pisać glupoty to lepiej nie pisz. Nie każdy uczy się Akrobatyki. Moim zdaniem jest to nawet strata PN. A co do tematu. Ja zrobiłem tak samo że przeskoczyłem ze skarpy i nie mogłem się wydostać. Najlepiej przemień się w Cieniostwora. Możesz spróbować Wilkiem lub Wargiem. Powodzenia. Pozdro All

P.S. Zanim przeskoczysz poszukaj Czarnej Rudy bo też tam jest. Jak grasz Magiem to z tej Czarnej Rudy możesz wykonać Amulet Ochrony przed Poszukiwaczami. Pozdro All
 

MiRrOr

New Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
2
Udało sie... przeskoczyłem... ine wiem jak to sie do końca udałeo bo już tak prubowałem i inc... ale traz sie udało rozpędziłem się bigłem i w ostatnim momęcie skoczyłem wtedy kiedy on jużjakby po ukosie biegł już zaraz zaczoł by tam lecieć.... spoko dzięki ze daliście im nadzieje że sie to wogle da zroić... a tak poza tym z magicznego łuku można tylko magicznymi strzałami? strzelać jak tak to gdzie je kupić?? Dzięki pozdro...PIS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom