Pomoc

Status
Zamknięty.

Byxon

New Member
Dołączył
18.1.2007
Posty
3
Mam pytanko dla bardziej zaawansowanych graczy ode mnie. Znalazlem calkiem calkiem fajny mieczyk paladyna ktory po zaostrzeniu ma takie same obrażenia jak miecz półtoraręczny i ognisty ( na poziomie w którym jestem w fabule lepszych nigdzie nie ma i zrobić też nie moge) a do tego jest błogosławiony. Co to wogóle znaczy?? W sensie interesuje mnie co to wogóle daje. Słyszałem ze samemu można sobie zatruć broń. Będe wdzięczny za poradę jak to zrobić.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Błogosławiony oręż zadaje większe obrażenia stworom Beliara, czyli demony itp. No po prostu złe stworki. :D Co do zatruwania broni to wystarczy poszukać na forum. Było juz.

Ale co mi tam napisze. Raz musisz się tego nauczyć u nauczyciela. Potem kupić truciznę. Jak już ją masz to otwierasz ekwipunek, klikasz na nią i wybierasz miecz. Pokaże się taka lista.

Pozdro.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
A Dark Shadows jak zwykle na posterunku i odpowiada wszystkim nawet na najłatwiejsze pytania, dzięki wielkie, bo przez to mogę spokojnie zamykać takie (teraz użyję eufemizmu :p ) denerwujące mnie tematy ;) . Autor tematu nie dostanie ostrzeżenia, bo przeglądając jego posty widzę, że pisze ładnie i po prostu musi się jeszcze obyć z forum (szkoda, że nie ma taki użytkowników :p ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom